2726
عنوان

شماهم مادرتون اينجوريه؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 71 پست

استارتر تو ام هروق رفتی اونجا بگو اره مادرشوهرم فلان غذارو درس کرد فرستاد برام

فلان بلوزو خرید

اینکارو کرد اون کارو کرد

بذار ببینه چ بد میشه

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استارتر تو ام هروق رفتی اونجا بگو اره مادرشوهرم فلان غذارو درس کرد فرستاد برام فلان بلوزو خرید این ...

كافيه يه كلام بگم قشنگ پوزخند ميزنه ميگه آره مادرشوهرت خيلي خداييش خوب و مهربونه قدرشو بدون باهاش كل كل نكن  

به جون هم که نمیخواد بندازه، مثلا هدفش اینه در رقابت با هم بیشتر سرویس بدین! اخلاق بدیه ولی خیلیا دارن. من هم مادر خودم داره هم مادرشوهرم😑

شاید طرف دقیقا هم اینجور فکر نکنه ها و مثلا به خودش بگه تعریف فلانی رو دارم میکنم ولی ناخودآگاهش اینه چون تعریف هر کس رو باید جلوی خودش کرد.

در هر صورت مادرن کاری نمیشه کرد، توجه نکن. یه وقتی هم بی خبر از شوهرت بهش بگو مامان انقدر از فلانیا جلو شوهر من تعریف نکن الکی حساس میشه رابطش باهاتون خراب میشه

زرنگیشه میگه که تو خرج و لطف کردن از همدیگه سبقت بگیرین به نفع خودش بشه

دقيقا شوهرمم ديشب همينو ميگه 

حالا خودشم وضع ماليش خوبه ها فقط شيفته اينه كه بهش خدمت كنن 

دقيقا شوهرمم ديشب همينو ميگه  حالا خودشم وضع ماليش خوبه ها فقط شيفته اينه كه بهش خدمت كنن  ...

تو هم پیشش الکی بگو مادرشوهرم این کارو واسم کرد یا مادر فلانی اون کارو واسش کرد اینو واسش خرید اینو گفت بگو شوهرت هم بگه پیشش ببینین عکس العملش چیه 

2706