2726
عنوان

شماهم مادرتون اينجوريه؟؟!!

737 بازدید | 71 پست

هركس هركاري براش ميكنه تا يكيو ميبينه با آب و تاب تعريف ميكنه و تو سر طرف ميزنه! مثلا خواهرم و شوهرش يه روز رفتن خونش كتف و بال بردن كباب كردن تا منو شوهرمو ديد شروع كرد به گفتن! حالا منم حامله!! يا اون يكي بهش پيامك تبريك زده به شوهرم گفته باجناقت بهت پيام ميده و پيامو با آب وتاب براي شوهرم خونده! حالا ما ازهمه بيشتر داريم بهش خدمت ميكنيما انگار از قصد ميخواد دامادا رو به جون هم بندازه 

ديروزم دوباره به من ميگه فلاني و شوهرش رفتن بيرون پيتزا خوردن يه دونه هم براي من و بابا گرفتن!!

خب واقعا به من چه؟ به شوهرم چه؟ دستشون درد نكنه مگه ما كم براتون كار ميكنيم ؟؟

واقعا دلم ميخواد يه مدت اصلا خانوادمو نبينم انقدر كه .... هستن 

بهترین کار همونه ک ی مدت ازشون فاصله بگیری.اگ پرسید بگو ک مشکلت اینه.بگو ارامش زندگیمو یواش یواش داری بهم میزنی😕

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب يه مدت نبين شون هركارى كه براى خودت خوبه رو انجام بده باوركن هيچكس از خودت مهم تر نيست 

شوهرم ديشب بهم ميگه مادرت از قصد ميخواد داماداشو بندازه به جون هم كه بيشتر ازشون حمالي بگيره!!

ببين چقدر آدم بهش برميخوره واقعا

2728
بهترین کار همونه ک ی مدت ازشون فاصله بگیری.اگ پرسید بگو ک مشکلت اینه.بگو ارامش زندگیمو یواش یواش دار ...

اوه اوه اينو بگم گريه و زاري و قهر و قطع رابطه

كلا از دور خارجمون ميكنه پشت سرمم كلي صفحه ميزاره

شوهرم ديشب بهم ميگه مادرت از قصد ميخواد داماداشو بندازه به جون هم كه بيشتر ازشون حمالي بگيره!! ببين ...

احتمالا مادرتون قصدش اینه بگه ببین از فلانی یاد بگیر تا اون یکی بیشتر براش کار کنه احتمالا رفتارش با خواهرتون هم همینطوریه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اوه اوه اينو بگم گريه و زاري و قهر و قطع رابطه كلا از دور خارجمون ميكنه پشت سرمم كلي صفحه ميزاره

وا مامانت چرا مث مادرشوهرا میمونه😐

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
درکت میکنم بعضی اوقات خانواده ها رو اعصابن

واسه پسر من دائم خوراكي ميخره يا از خونش براش غذا و ميوه مياره دائمم ميگيم نكن گوش نميده بعد هي ميزنه تو سر من و شوهرم !

واقعا از دستش خسته شدم

2706