1147
1341
عنوان

شماهم مادرتون اينجوريه؟؟!!

704 بازدید | 71 پست

هركس هركاري براش ميكنه تا يكيو ميبينه با آب و تاب تعريف ميكنه و تو سر طرف ميزنه! مثلا خواهرم و شوهرش يه روز رفتن خونش كتف و بال بردن كباب كردن تا منو شوهرمو ديد شروع كرد به گفتن! حالا منم حامله!! يا اون يكي بهش پيامك تبريك زده به شوهرم گفته باجناقت بهت پيام ميده و پيامو با آب وتاب براي شوهرم خونده! حالا ما ازهمه بيشتر داريم بهش خدمت ميكنيما انگار از قصد ميخواد دامادا رو به جون هم بندازه 

ديروزم دوباره به من ميگه فلاني و شوهرش رفتن بيرون پيتزا خوردن يه دونه هم براي من و بابا گرفتن!!

خب واقعا به من چه؟ به شوهرم چه؟ دستشون درد نكنه مگه ما كم براتون كار ميكنيم ؟؟

واقعا دلم ميخواد يه مدت اصلا خانوادمو نبينم انقدر كه .... هستن 

بهترین کار همونه ک ی مدت ازشون فاصله بگیری.اگ پرسید بگو ک مشکلت اینه.بگو ارامش زندگیمو یواش یواش داری بهم میزنی😕

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
خب يه مدت نبين شون هركارى كه براى خودت خوبه رو انجام بده باوركن هيچكس از خودت مهم تر نيست 

شوهرم ديشب بهم ميگه مادرت از قصد ميخواد داماداشو بندازه به جون هم كه بيشتر ازشون حمالي بگيره!!

ببين چقدر آدم بهش برميخوره واقعا

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350
بهترین کار همونه ک ی مدت ازشون فاصله بگیری.اگ پرسید بگو ک مشکلت اینه.بگو ارامش زندگیمو یواش یواش دار ...

اوه اوه اينو بگم گريه و زاري و قهر و قطع رابطه

كلا از دور خارجمون ميكنه پشت سرمم كلي صفحه ميزاره

شوهرم ديشب بهم ميگه مادرت از قصد ميخواد داماداشو بندازه به جون هم كه بيشتر ازشون حمالي بگيره!! ببين ...

احتمالا مادرتون قصدش اینه بگه ببین از فلانی یاد بگیر تا اون یکی بیشتر براش کار کنه احتمالا رفتارش با خواهرتون هم همینطوریه

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1348
اوه اوه اينو بگم گريه و زاري و قهر و قطع رابطه كلا از دور خارجمون ميكنه پشت سرمم كلي صفحه ميزاره

وا مامانت چرا مث مادرشوهرا میمونه😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درکت میکنم بعضی اوقات خانواده ها رو اعصابن

واسه پسر من دائم خوراكي ميخره يا از خونش براش غذا و ميوه مياره دائمم ميگيم نكن گوش نميده بعد هي ميزنه تو سر من و شوهرم !

واقعا از دستش خسته شدم

1308

استارتر تو ام هروق رفتی اونجا بگو اره مادرشوهرم فلان غذارو درس کرد فرستاد برام

فلان بلوزو خرید

اینکارو کرد اون کارو کرد

بذار ببینه چ بد میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استارتر تو ام هروق رفتی اونجا بگو اره مادرشوهرم فلان غذارو درس کرد فرستاد برام فلان بلوزو خرید این ...

كافيه يه كلام بگم قشنگ پوزخند ميزنه ميگه آره مادرشوهرت خيلي خداييش خوب و مهربونه قدرشو بدون باهاش كل كل نكن  

1335