2733
2734
عنوان

چهل نامهٔ کوتاه به همسرم شاهکار نادر ابراهیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 19 پست

به نظرم برای همون 17 سال پیش بدرد میخوره . الان دیگه نه عشقی وجود داره و نه دوست داشتنی . این پوله که حرف اول رو میزنه و رابطه رو قشنگ و زیبا میکنه . دیگه کسی برای جیب خالی یک شب هم صبر نمیکنه . الان دوره ای شده که گرفتن دوست پسر برای خانومهای متاهل و داشتن معشوقه برای آقایون متاهل یه چیزه عادی شده . خیانت از در و دیوارها و پوست و خون مردم بالا میره . آره دوست عزیز اون نویسنده دقدقش اون زمان این بوده که وجود اختلاف ها تو زندگی طبیعیه و زیبا ولی اگه الان سر از خاک در بیاره  دیگه نه چیزی مینویسه و نه چیزی میتونه که بنویسه .

به نظرم برای همون 17 سال پیش بدرد میخوره . الان دیگه نه عشقی وجود داره و نه دوست داشتنی . این پوله ک ...

نميتونم بگم مخالفم با شما چون در عين تلخ بودن، حرفاتون حقيقت محضه. اما نكته ای که بهش اشاره کردم اینه که این مطالب رو هیچ جا نشنیدیم و بهمون یاد ندادن. امیدوارم روزی نرسه که امروز و این روزها رو  بعنوان روزهای خوب زندگیمون یاد کنیم و بگیم یادش بخیر....

من مرد هستم و شديداً طرفدار حقوق بانوان چون قهرمان و اسطورهء زندگيم زنى بنام "مادر" بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از لطفتون

سلام مجدد ، شما موفقید تو زندگی زناشویی؟

کاش شوهر منم فهم خرید و مطالعه این اثار رو داشت

چقد خسته و عصبیم از اطرافیانم، از انتخابم..خدایا

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
سلام مجدد ، شما موفقید تو زندگی زناشویی؟ کاش شوهر منم فهم خرید و مطالعه این اثار رو داشت چقد خسته ...

درود بر شما دوست خوبم. بستگى داره تعريف موفقيت چى باشه آخه. من اصلاً موفق نيستم تو زندگى زناشويى و حتى در مسير جدا شدن هستيم و شايد بهمين خاطر اين متنهارو پيدا ميكنم و مطالعه ميكنم. همسر و شريك زندگيه آدم وقتى با آدم همراه نباشه تبديل ميشه به ترمز. مشكل از همينجا شروع ميشه كه آدمى رو كه دركنار خودت و يار و مونس خودت فرض ميكردى يهو خودش ميشه بزرگترين مشكل زندگيت. نميگم حق با منه يا اون، صحبت انتخاب اشتباهه كه خب نميشه كاريش هم كرد

من مرد هستم و شديداً طرفدار حقوق بانوان چون قهرمان و اسطورهء زندگيم زنى بنام "مادر" بود
2728