2726
اخه واقعا طبیعیه من از اول بارداریم تا اخرش همه جور دردی تجربه کردم و‌چقدر هم نگران میشدم اما الان ...

خيلى دوران سختيه 

خواهرم بدترين نوع باردارى رو كشيد 

معده درد داشت سوراخش ميكرد

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واى خواهرم باردار بود  هروقت هر مشكلى داشت  همه ميگفتن طبيعيه  خواهرم به انواع درد ...

لعنتی تو بارداری همه چی طبیعی میشه😢 بس که این وروجکا سیستم بدنیو بهم میریزن از همون ب بسم الله

لعنتی تو بارداری همه چی طبیعی میشه😢 بس که این وروجکا سیستم بدنیو بهم میریزن از همون ب بسم الله

اره واقعا همه چى بهم ميريزه 

من خواهرم باردار بود از بس درد ميكشيد كاملا تبديل به يك ادم غر غروى افسرده شده بود 

يه حوريم بود هر روز ميديديمش ما هم داشتيم رو به افسردگى ميرفتيم😂🤦🏻‍♀️

فقط تكون هاى جنين قشنگه😍 من هميشه يه دستم رو شكم خواهرم بود 

الانم خواهر زادم رفيق فابش منم😂

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2728

واییی گفتی اسی ، منم این ماه به درد تو دچار شدم یعنی روزای تخمکگذاری اقدام کردم بعد ۸ روز بعدش اینقور کمرمو دلم درد میکرد ولی متاسفانه پریود شدم ، حالا مامانم میگه کمردرد غیر عادیه حتمن مشکل داری برو دکتر موندم چه کنم به خدا از روزی که اقدام کردم لگن درد زیاد دلرم

نگو از معده درددددد من که تا مرگ میرفتم دقیقا تا زایمان همین که زایمان کردم همشون رفتن😂😂

اخ بگردم 

بعد همه ميخواستن دل دارى بدن ميگفتن داره من در مياره معده دردت از اونه 

خواهر زادم كه به دنيا اومد كچل كچل بود😂😂😂