2410
2553

صبر کن خواهر

صبررر

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مال من زرد کمرم هم دو روز درد میکنه

چند روز به موعدی

چند وقت اقدامی

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2720
2714
پس چیه

ترشحت بخاطر تخمکگذاریه ، الان که به پریودت مونده نمیشه گفت بارداری

من نزدیک پریودم ترشح سفید یا بی رنگ و بی بو داشتم ، هر ان احتمال میدادم که پریود بشم و نشدم و باردار بودم

ترشح زرد رنگ ممکنه از عفونت هم باشه اگه بوی بدی بده

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@

من ترشح نداشتم اصن ماه اول

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
وقتی اقدام بارداری کردین پریود تون جلو می افتاد چون من ی هفته جلو افتاد

نه عقب میافتاد خیلی وقتا، ولی باردار نبودم

اینا بخاطر استرسه ، بهش فکر نکن 

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@

تا روز موعدت باید صبر کنی.من تا اون موقع هیچ علایمی نداشتم.دقیقا از روز موعد ی کم سرگیجه و یه حالت تهوع خفیف بعد از خوردن پرتقال تا سه روز وپریود نشدن بود.که بعد بی بی زدم و پررنگ شد

من هیچ ام  وتُ  در تمامِ هیچِ من همه ای …♥️
2706