2726
در نمیاد عزیزم برو زودتر جراحی کن چون هم اذیتت میکنه هم اینکه دندونای دیگتم فشار میاره و خراب میکنه

عه مطمينين؟ من نوزده سالمه ها

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم اگر دکتر رفتی و گفته نهفتست باید جراحی میشه منم بیست سالگی کل دندون عقلامو جراحی کردم  ...

اره عكس كامل دندون ها مو گرفت 

دوتاش تو عكس معلومه اما در واقعيت چيزى نيست 

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
اره عكس كامل دندون ها مو گرفت  دوتاش تو عكس معلومه اما در واقعيت چيزى نيست

خب دیگه باید عمل شه وگرنه خیلی اذیتت میکنه دندوناتو خراب میکنه اصلا جراحیش سخت نیس باور کن فقط بعدش یکم سخته  تازه لپاتم ورم میکنه خوشگل میشی🙂

2728
تو دهنم ؟🤔

نباید اون باندی که میزاره تو جای دندونتو دربیاری باید یه ردز کامل بمونه تا خوتو بند بیاره..حتما دراوردیش..من دوبار کشیدم هر دوبار دوروز موند..

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜
خب دیگه باید عمل شه وگرنه خیلی اذیتت میکنه دندوناتو خراب میکنه اصلا جراحیش سخت نیس باور کن فقط بعدش ...

همينجورى لپ دارم ببين اون موقع چى ميشم😂😂😂

برم ببينم هزينه اش چقدره 

زياد باشه فعلا نميتونم 

مرسى عزيزم از راهنماييت💙🍃