2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من ۴ تا دندون عقلم جراحی کردم ☹درد نداشت عملش اصلل

مشكل اون امپولشع

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
اصلا بخیه نمیکنن دکتره بیسواد بوده که نمیدونسته باید صبح دندونتو میکشید نه بعدازظهر که به‌خونریزی بی ...

نه بیسواد نیست فقط چون عصرا مطب تشریف دارن دلشون نیومده بگه جراحی نمیکنم

2714
نه بیسواد نیست فقط چون عصرا مطب تشریف دارن دلشون نیومده بگه جراحی نمیکنم

این حرفمو مزاح گفتم دکترا خودشون میدونن ولی نباید دندونتو میکشید 

مادر دلم برات خیلی تنگ شده «اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»
اصلا درد نداره تازه امپولو ی جا نمیزنه ک اگه بخواد جراحی کنه دور تادور دندونت ک قراره عمل شه میزنه و ...

من دعا دعا ميكنم در بيان نياز به جراحى نباشه😂

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2706