2737
2734

الان داشتم یه تاپیک درمورد سرقت منزل میخوندم خواستم اطلاع رسانی کنم. عزیزان دوربین‌هایی وجود داره که احتیاج به دی وی آر یا دستگاه ضبط کننده نداره و مموری کارت می‌خوره. حتی اگر آقا دزده دوربین و مموری رو پیدا کنه مهم نیست چون این دوربین ها سنسور حرکتی دارن و حرکتی رو که حس کنن بسته به تنظیماتشون قابلیت اینو دارن که عکس می‌گیرن  یا فیلم میگیرن و میفرستن به ایمیل شما. و اگه بتونین جایی در منزل پنهانش کنین که دیده نشه شاید داخل منزل دزد شناسایی بشه مثلا کلاهش رو برداره. فقط باید بصورت وای فای یعنی بدون سیم متصل شه به مودم. حتی برای دوستانی که تو شهر دیگه ای خونه دارن از خونشون می‌تونن اون یکی خونه رو کنترل کنن و برای دوستانی مناسبه که احتیاج به دوربین‌های زیاد ندارن. البته که قابلیت وصل شدن به دی وی آر رو هم دارن و دی وی آر وای فای هم هست مخصوص این دوربین‌ها . خوب باشین

من مرد هستم و شديداً طرفدار حقوق بانوان چون قهرمان و اسطورهء زندگيم زنى بنام "مادر" بود

در ضمن نه شغلم اینه و نه فروشندهٔ دوربین امنیتی هستم. فقط محض اطلاع عرض کردم

من مرد هستم و شديداً طرفدار حقوق بانوان چون قهرمان و اسطورهء زندگيم زنى بنام "مادر" بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما میدونی قیمتش حدودا چقده؟

متأسفانه الان خیر. اما پارسال حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰هزار تومن بود. یادآور میشم اگر خواستین تهیه کنین حتماً ٢مگا بايت به بالارو انتخاب كنين بخاطر وضوح تصويرش

2728
2738