2726

من دوتاعمه دارم كه هردوتاشون ماهن اينجاهم زندگي نميكنن يكيشون چهارتاپسرداره يكى ديگه سه تاپسرويه دخترخلاصه اونيكه سه تاپسرداره يه شوهرداره كه همه به اسمش قسم ميخورن وميگن چه مردخجالتى وسربه زيرى درصورتى كه اين مرد آتيش به دل من زده واقعاوقتى ميشنوم يكى ميگه مظلوم ترازاون كسى نيست جيگرم آتيش ميگيره كه نميدونن چه گرگى 

ماچون عمه هام اينجازندگى نميكنن قبلاكه بچه تربوديم ميرفتيم مسافرت خونشون ميمونديم اون عوضيه كه ميگم توشوش زندگي ميكنه اولين بارى كه يادمه رفتيم٩سالم بودشب نشستم باپسرعمم كه همسن بوديم فيلم كارتونى ديديم يه دفعه اومدتواتاق كنارم واستادهى دستشوميزاشت روپهلوهاموماسژميدادمن معنى اينكاروتميفهميدم فقط ازخجالت آب شده بودم آخرشب شد رفتم دستشويى اونجادستشويى هاشون توحياطه تاازدستشويى اومدم بيرون ديدم جلوم سبزشدبعدگفت بيامنوكشيدسمت خودش ازم لب....دستشوميكشيدپشتم منم بچه بودم واقعادرك درستى نداشتم وفقط ترسيده بودم

حرومزاده بوده چرا خاطراتي رو مرور ميكني هي يادآوري و بازگو نكن بزار تو مغزت كمرنگ بشه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تا دوشب كه اونجابوديم اين اتفاق چندبارتكرارشد

چندسال بعدكه اونااومدن مشهدبازم اينكارتكراركردومن نتونستم جلوشوبگيرم ولى عهدكردم كه برابارآخرباشه ودفعه ديگه حرمت سنش روهم نگه ندارم 

خلاصه ازاون موقع گذشت من الان١٨سالمه 

خب

تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید
ديگه نزاشتم ادامه پيداكنه 

هر دفعه که تسمشو بشنوی عصبی قراره بشی کسی گفت خوبه اصن توجه نکن برو یه ور دیگه یا اگر میخای اشاره بکن ک خوب نیست ولی بهتره کاری نکنی من باشم ابروشو میبرم یا به کسی غیر مستقیم میگم

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون

با مشاور مشورت كن 

اما نظر منو بخواى به هيچ عنوان به پسر اين نرو

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
دوتاعمه هام باهم اومدن خواستگاريم خونوادم نظرشون روپسراين عوضيه

غلط کرده عوضی میشناسم کسایی رو که چدرشوهره خواسته نزدیکش بشه مطمئن باش این هیزه و تا اخرم هیز میمونه جواب رد به خودتو خلاص کن

تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید

دارم عذاب ميكشم نميدونم چه دليلى براخونوادم بيارم اگرنظرشون صددرصدباشه ميدونيدچندسال پيشم خواستگارى كردولى به بهانه زودبودن ودوربودن ردش كرديم ولى الان يه ساله اومدن اينجابرازندگى😔

2706