1147
1273

من دوتاعمه دارم كه هردوتاشون ماهن اينجاهم زندگي نميكنن يكيشون چهارتاپسرداره يكى ديگه سه تاپسرويه دخترخلاصه اونيكه سه تاپسرداره يه شوهرداره كه همه به اسمش قسم ميخورن وميگن چه مردخجالتى وسربه زيرى درصورتى كه اين مرد آتيش به دل من زده واقعاوقتى ميشنوم يكى ميگه مظلوم ترازاون كسى نيست جيگرم آتيش ميگيره كه نميدونن چه گرگى 

ماچون عمه هام اينجازندگى نميكنن قبلاكه بچه تربوديم ميرفتيم مسافرت خونشون ميمونديم اون عوضيه كه ميگم توشوش زندگي ميكنه اولين بارى كه يادمه رفتيم٩سالم بودشب نشستم باپسرعمم كه همسن بوديم فيلم كارتونى ديديم يه دفعه اومدتواتاق كنارم واستادهى دستشوميزاشت روپهلوهاموماسژميدادمن معنى اينكاروتميفهميدم فقط ازخجالت آب شده بودم آخرشب شد رفتم دستشويى اونجادستشويى هاشون توحياطه تاازدستشويى اومدم بيرون ديدم جلوم سبزشدبعدگفت بيامنوكشيدسمت خودش ازم لب....دستشوميكشيدپشتم منم بچه بودم واقعادرك درستى نداشتم وفقط ترسيده بودم

حرومزاده بوده چرا خاطراتي رو مرور ميكني هي يادآوري و بازگو نكن بزار تو مغزت كمرنگ بشه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

تا دوشب كه اونجابوديم اين اتفاق چندبارتكرارشد

چندسال بعدكه اونااومدن مشهدبازم اينكارتكراركردومن نتونستم جلوشوبگيرم ولى عهدكردم كه برابارآخرباشه ودفعه ديگه حرمت سنش روهم نگه ندارم 

خلاصه ازاون موقع گذشت من الان١٨سالمه 

خب

فقط 37 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام نینی سایتی های مهربونم همتونو دوست دارم چه مخالف عقیده چه موافقا چه قدیمیا و چه جدیدا چه کاربری اول چه کاربری هفتم😂😂 به هم توهین‌نکنیم اینجا مجازیه شاید بد برداشت کنید ولی قضاوت نکنید و توهین بیجا 🤗اینجا هممون هم وطنیم و هم جنس  😍پس با هم خوب باشید نزارید کدورت باعث دوریمون بشه از هم ما از یه سرزمینیم از یه نسل😍

خاک بر سرش نکبت آشغال

اگه داره ب این کثافت کاریاش ادامه میده یجا حتما آبروش میره

مرور نکن بذا عذاب نکشی

جاداره آدم ب بعضیا بگه:جارو برقی با اینکه میدونه زباله راه نفسشو میبنده بازم هورتش میکشه......جارو برقیتم آشغال!!!😊                                                         اگه حال دلت ی نمه شاد شد برا حال دلم صلوات
1320
ديگه نزاشتم ادامه پيداكنه 

هر دفعه که تسمشو بشنوی عصبی قراره بشی کسی گفت خوبه اصن توجه نکن برو یه ور دیگه یا اگر میخای اشاره بکن ک خوب نیست ولی بهتره کاری نکنی من باشم ابروشو میبرم یا به کسی غیر مستقیم میگم

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
دوتاعمه هام باهم اومدن خواستگاريم خونوادم نظرشون روپسراين عوضيه

غلط کرده عوضی میشناسم کسایی رو که چدرشوهره خواسته نزدیکش بشه مطمئن باش این هیزه و تا اخرم هیز میمونه جواب رد به خودتو خلاص کن

فقط 37 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام نینی سایتی های مهربونم همتونو دوست دارم چه مخالف عقیده چه موافقا چه قدیمیا و چه جدیدا چه کاربری اول چه کاربری هفتم😂😂 به هم توهین‌نکنیم اینجا مجازیه شاید بد برداشت کنید ولی قضاوت نکنید و توهین بیجا 🤗اینجا هممون هم وطنیم و هم جنس  😍پس با هم خوب باشید نزارید کدورت باعث دوریمون بشه از هم ما از یه سرزمینیم از یه نسل😍

دارم عذاب ميكشم نميدونم چه دليلى براخونوادم بيارم اگرنظرشون صددرصدباشه ميدونيدچندسال پيشم خواستگارى كردولى به بهانه زودبودن ودوربودن ردش كرديم ولى الان يه ساله اومدن اينجابرازندگى😔

1288
دارم عذاب ميكشم نميدونم چه دليلى براخونوادم بيارم اگرنظرشون صددرصدباشه ميدونيدچندسال پيشم خواستگارى ...

اگر خانوادت خواستن اجبارت کنن،حتما حتما جریانو به مادرت بگو.اصلا زیر بار نری یه موقع.

نميدونم اصلانتونستم اينقدركه نقاب اين مردمحكمه كه حتى ممكنه مامانم به من شك كنه تااون نميدونى وقتى م ...

لااقل الان که بزرگ هستی بهش بگو 

🖤پایداااااار تاااااا پاااااااای داااااار🖤
1346