1351
1341

خانم ها و آقایان محترم جای خالی را با کاری که دوست دارید همین الان انجام دهید پر کنید(به شرطی که شدنی باشه)

و بعد از نوشتن برید اون کار رو انجام بدید

مثلا بوسیدن بچتون  

نی نی سایت جایست برای دانستن ، گفتگو و آموزش

دوست دارم بلند بشم ظرفامو بشورم تا بچم خوابه

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل دخترمه،    ته تغاری عاشق باباشه                   باباشم ته تغاری رو دوست داره فقط میترسم سه تا بچه های بزرگترم  حسادت کنن                                  خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت     

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

دوست دارم مثل آدم سر شب بخوابم هفت صبح پاشم

ولی این درد لعنتی نمیزاره ک 

کار هر شبم شده جغد بودن

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای برآورده شدن حاجتم  برام صلوات بفرستی

دوست دارم هدف شما از این همه تاپیک. پشت همو بدونم .

گزینه ی مورد نظر رو تیک بزنید !!!! 

کار تحقیقی رو زنهای نی نی سایت ؟ 

امراض پنهانی استاتر 

یک نوع جلب جنس مخالف 

زنی در قالب مردانه 

گریزانم از این خانه ... ولی از خویش می پرسم    چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه!
1307
آب بخورم نمیتونم پاشم برم دم یخچال 😣

خدایی این راحت ترین کار ممکنه

پاشو انجامش بده  

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای برآورده شدن حاجتم  برام صلوات بفرستی

در شیرکاکائومو باز کنم با کیکم بخوزم. ولی حس خوردن ندارم

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... امضا مامان ۴قلوها (دوست دارم ۴قلو ، امیدوارم خداجونم بهم بده ) مامان ۳قلوهای سابق بودم... داستان زندگیم و تاپیک نوشتم... 
1288
دوست دارم هدف شما از این همه تاپیک. پشت همو بدونم . گزینه ی مورد نظر رو تیک بزنید !!!!  کار ت ...

👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره،اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره.یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه،اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه.یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه."تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر""تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی"پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن!                                                             باجه؟آفرررین😊
تو حرم امام رضا دو رکعت نماز بخونم، البته یه سال هست دیگه قهرم با خدا اصلا نماز نمیخونم

چه جوری با خدا قهر میکنین منم میخوام قهر کنم نماز نخونم بلد نیستم رابطه منو خدا مثه مادر و بچه است که مادره میزنه بچشو میندازه اون ور باز بچه میاد خودشو میچسبونه به مادره و تو اغوشش پناه میگیره از خودش به خودش پناه میبرم

( ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده )
دوست دارم هدف شما از این همه تاپیک. پشت همو بدونم . گزینه ی مورد نظر رو تیک بزنید !!!!  کار ت ...

کنجکاوی

شناخت بیشتر خانم ها

کار تحقیقی(مدت هاست به روانشناسی علاقه مندم و کتاب میخوانم) اگر به وبلاگم رجوع کنید بیشتر متوجه خواهید شد

کافیست نامم را سرچ کنید (ابوالقاسم کریمی)

نی نی سایت جایست برای دانستن ، گفتگو و آموزش
دوست دارم چشامو ببندم و هرگز باز نکنم بمیرم

منم دلم میخاد همین کارو بکنم و همین اتفاق بیفته کاش میشد از دست این مردم خودخواه بی درک

دوستای گل نی نی سایتیم من خیلی خیلی ب دعای شما واسه رسیدن ب خواسته ی قلبیم احتیاج دارم  منو محروم نکنین 😘😘😘😘😘😘😘😘
1331