2726
عنوان

دیگه چجوری من زندگی کنم با خیال راحت 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 99 پست
ممنونم دوست عزیز اون دختر خوبیه من مادر بدی ام 😭😭

وای چقد حسااااسی بخدا حساسیت الکی بیشتر مشکل درست میکنه دور از جون عروسکت تا بزرگ شه اینقد میوفته زخم میشه گریه میکنه حتی میسوزه اگه قرار باشه همه ش اینطوری باشی چیزی ازت نمیمونه عزیزم نگران نباشم من مطمئنم چیزیش نشده چون اولا رو شکم افتاده دوما ک میگی خندیده بعدش اگ خدایی نکرده درد داشت که نمیخندید نگران نباش چیزیش نیس خداروشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته ولی دست خودم نیست من بدبخت افسردگی بعد زایمان دارم که هنوز خوب نشد حالا هم که اینحور شد دیگه د ...

دکتر رفتید؟ 

حتما برید 

هر روز چیزای خوب تو زندگیتون رو هر چ خوب یا  کم رو بنویسین و خداروشکر کنین از فکر بدم اومد فرار کنید 

بهتر میشید 

هر چ تکرار کنید اتفاقای نگران کننده رو بدتر میشه

منم میدونم دست خودتون نبست 

درست میشه خدا بزرگه

برا منم دعا کنید ی ازدواج خوب و زود قسمتم بشه

وای چقد حسااااسی بخدا حساسیت الکی بیشتر مشکل درست میکنه دور از جون عروسکت تا بزرگ شه اینقد میوفته زخ ...

ممنونم از دلداریت عزیزم من خیلی حساسم روش خیلی مواظبشم نمیدونم چرا یادم رفت بالش بزارم کلا دو سه دقیقه طول کشید حالا هی تصور میکنم چجوری افتاده 😭😭شوهرمم حالا هی میخواد،سر کوفت بزنه بهم 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2728
دکتر رفتید؟  حتما برید   هر روز چیزای خوب تو زندگیتون رو هر چ خوب یا  کم رو بن ...

عزیزدلم الهی ی بخت بلند نصیبت بشه و خوشبخت بشی در کنار همسر آیندت❤❤من خیلی شاد بودم آزار و اذیت خانواده شوهر این بلا رو سرم اورد 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
ممنونم از دلداریت عزیزم من خیلی حساسم روش خیلی مواظبشم نمیدونم چرا یادم رفت بالش بزارم کلا دو سه دقی ...

به شوهرت بگو مگه من چندنفرم که به همه کار برسم شما یکم مواظبش میبودی ای بابا

ازاین ب بعد دوطرفش بالشت بزار 

چشم عزیزم 

عزیزم اگه خندیده اصلا نگران نباش.واسه کمرو اینا هم که اصلا چون اینا بدنشون همش غضروفه.منم چن روز پیش ...

عزیزم خدا بلا رو از گل پسرت دور کنه حس وحشتناکیه تموم بدنم داشت میلرزید حس مرگ دارم هنوز ...پسرتون چیزیش نشد چجوری افتاد؟ 

به شوهرت بگو مگه من چندنفرم که به همه کار برسم شما یکم مواظبش میبودی ای بابا

به تنهایی به همه کاراش میرسم😞😞رفتم پوشکشو بندازم دخترمم خواب بود نمیدونم چطوز غلت زد آخه؟ 

وقتی میگی زیاد گریه نکرده پس دردش نگرفته الکی خودتو سرزنش نکن

نمیدونم چطور افتاده از این نگرانم 😞😞فقط وقتی اوندم رو شکم بود 

عزیزدلم الهی ی بخت بلند نصیبت بشه و خوشبخت بشی در کنار همسر آیندت❤❤من خیلی شاد بودم آزار و اذیت خانو ...

ب این فکر کن ک این آزار و اذیتا برا اکثر خانواده ها هست این ی فرهنگه غلطه ک کم کم باید از بین بره 

حالا شما بیاین زندگی مادرم رو ببینین و ماجراهاش رو براش گریه میکنین بعد از مادر بزرگام شنیدم ک خانواده های شوهراشون چی سرشون آورده مادرم رو خیلی خوشبخت میدیدم 

بعد مادر بزرگم وقتی گفت مادر شوهر مادر شوهرش چی سرش آورده ک فهمیدم خدا رو شکر داره فرهنگ بهتر میشه ولی کم کم 

شمام ی کم باید بی توجه باشی 

میدونم سخته ولی باید باشی 

ی روزیم میشه مثل مامانم ک میگی چقدر ساده بودم برا حرفا و کاراشون خودمو اذیت میکردم

ب دخترت فک کن و خوشبختیتون 

الهی خوشبخت باشین

عزیزم روی شکم افتاده که اصلن نگران نباش_شوهرتم چیزی گفت بگو من صد تادست که ندارم مواظبش میخاست باشی

گفت بزار روز بشه 😔😔😔حالا هی میخواد بگه تو مادر خوبی نیستی تو بی احتیاطی 😭😭😭نمیدونه خودم دلم خونه 

۱۶ ماه

نگرانش نمیشی؟به سرش ضربه نخورده خدایی نکرده 

نترس بابا دختر منم دو بار از تخت افتاده تازه رو سرامیک دفعه اول منم همین حس رو داشتم دفعه دوم کلی هم بالش و پتو دورش بود نمیدونم چجوری شد که افتاد چون خوابیده بودم منم دیگه رو تخت نخوابیدم نشون به اون نشون که الان 4 سالشه اون رو تخت خودش میخوابه من هنوز رو زمین میخوابم 😁

ب این فکر کن ک این آزار و اذیتا برا اکثر خانواده ها هست این ی فرهنگه غلطه ک کم کم باید از بین بره&nb ...

کاملا متوجه منظورت میشم گلم خیلی،وقته زدم به بیخیالی بخدا امروز بعد چند ماه یکم خندیدم همش از جیگرم در اومد خوشی این چند ساعت 😭😭😭میگم یاید میزاشتمش تو تختش و میرفتم تو آشپزخونخ 

2706