2726
عنوان

دیگه چجوری من زندگی کنم با خیال راحت 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 99 پست

انشالله چیزی نیست، صبح یه چکاب ببر خیالت راحت شه 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
عزیزم پنج تا ایه الکرسی بخون با چهار قل وصلوات فوت کن بهش من که این کار و میکنم بعدم میگم خدایا بچمو ...

خمییشه براش آیت الکرسی میخونم دلم براش کبابه حس میکنم بدترین مادر دنیام سرم داره منفجر میشه 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا حال مرگ دارم هی خودمو نفرین میکنم که بی احتیاطی کردم😫😭😭

نگو عزيز اينجور. خدا مراقبش بوده:) ادم ميشه يه بار هم ي لحظه غافل بشه ديگه:)

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
بعدشم یک حرز امام جواد بگیر ببندبه لباسش تاخیالت راحت باشه براهمیشه

چشم عزیزم 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2728
خمییشه براش آیت الکرسی میخونم دلم براش کبابه حس میکنم بدترین مادر دنیام سرم داره منفجر میشه 

چون بچه اولته اینجوریه منم ازاین حسها زیاد داشتم ☺☺☺

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
نگو عزيز اينجور. خدا مراقبش بوده:) ادم ميشه يه بار هم ي لحظه غافل بشه ديگه:)

خیلی از خودم دلگیرم حالا چجوری خودمو ببخشم 

چون بچه اولته اینجوریه منم ازاین حسها زیاد داشتم ☺☺☺

آخه چه مادری همچین بی احتیاطی میکنه 😭😭😭😭بغض داره خفم میکنه 😭😭😭😭

وا پسر منم شبی یه بار از تخت میوفته حساسی ها

فرزندم،ازملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم.امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد. روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی    خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز. روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد
فدات گلم برو بخواب_بهش نگاه کن راحت خوابیده_بروکنارش بخواب تا ازت ارامش بگیره😘😘

نگاش میکنم جیگرم آتیش میگیره 

عزیزم اگه خندیده اصلا نگران نباش.واسه کمرو اینا هم که اصلا چون اینا بدنشون همش غضروفه.منم چن روز پیش حال توروداشتم.درکت میکنم.پسرم سه سالشه از رو آسانسور افتاد با آب قند جمع شدم فشارم‌افتاد.هیچیش نیست من بهت قول میدم.توروخدا فردا بیا همینجا بگو حالش چطوره 

آخه چه مادری همچین بی احتیاطی میکنه 😭😭😭😭بغض داره خفم میکنه 😭😭😭😭

همه مادرا ازاینکار میکنن خیالت راحت_شماهم بی احتیاطی نکردی غلت خورده بچه دیگه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
وا پسر منم شبی یه بار از تخت میوفته حساسی ها

چند وقتشه؟از بغض دارم میمیرم اشکام بند نمیاد 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭کاش خودم از چند طبقه میافتادم ولی بچم نمافتاد 

نگران نباش ان شاالله چیزیش نشده خداروشکر

ب قول مامانم خدا بجه ها رو ی جور دیگه نگهشون میداره

خواهرم بچه بود تقریبا 5 سالش بود از تراس طبقه دوم افتاد چیزیش نشد

گر نگدار من آنست ک من میدانم شیشه زا در بغل سنگ نگه میدارد

نگران نباش

2706