2726
عنوان

اوپرا جان بیا ازت سوال دارم☺☺

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 17 پست

من جای اوپرا جان جواب بدم اشکالی نداره؟ اکتی پور خوبه ولی رنگیه بی رنگم اوریاژ ، بایورگا ، سانسنس ،  ام کیو

می گوید از تمام مذکرها[مردان]بدم می آید،همه اشون کثیف هستند،خسته از انتخابی که کرده است و ضعیف تر از آن که متعهد به اشتباهش، درک این موضوع که عباس آقا دریوزه بی ریشه به او خیانت کرده عذابش می دهد، تعمیم عباس آقا به مردانی دیگر،مانند آرام بخش است، اینکه به خودش متذکر می شود تقصیر او نبوده، «همه مردا بدن» خنده دار اینکه، همیشه بازنده زیبا نصیحت می کند،برنده،زیباتر عمل.
من جای اوپرا جان جواب بدم اشکالی نداره؟ اکتی پور خوبه ولی رنگیه بی رنگم اوریاژ ، بایورگا ، سانسنس ، ...

ن عزیزم اشکال نداره لطف کردی جواب دادی...قیمتاشون میدونی بهم بگی کدوم از همه بهتره؟

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن عزیزم اشکال نداره لطف کردی جواب دادی...قیمتاشون میدونی بهم بگی کدوم از همه بهتره؟

عزیزم قیمتاشون بین 70 تا 100 متغیره و ام کیو و فرست تاچ و سانسنس کیفتشون خوبه و اکتی پور اگه پوستت چربه و مستعد جوشه عالیه حدودا 200تومنه

می گوید از تمام مذکرها[مردان]بدم می آید،همه اشون کثیف هستند،خسته از انتخابی که کرده است و ضعیف تر از آن که متعهد به اشتباهش، درک این موضوع که عباس آقا دریوزه بی ریشه به او خیانت کرده عذابش می دهد، تعمیم عباس آقا به مردانی دیگر،مانند آرام بخش است، اینکه به خودش متذکر می شود تقصیر او نبوده، «همه مردا بدن» خنده دار اینکه، همیشه بازنده زیبا نصیحت می کند،برنده،زیباتر عمل.