1147
1341
عنوان

اوپرا جان بیا ازت سوال دارم☺☺

162 بازدید | 17 پست

سلام اوپرا جان میخاستم بدونم ضدافتاب خوب برای پوستهای چرب چیه؟پیشاپی میسی بابت رراهنماییت

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...☺
مراقب حمله احتمالی ماریا۹۷ باش

😂😂😂😂😂😂

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره،اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره.یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه،اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه.یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه."تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر""تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی"پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن!                                                             باجه؟آفرررین😊

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

اوپرا جان مثل ما تا صبح نمیشینه

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاخ بودن تو مجازی🤨 مثل پولدار بودن تو GTA میمونه😂تیکربارداری نیست والاه بِلاه😁خداجونم لطفا بخواه این اتفاق خوبو❤...   (ای کسانی که تو امضاتون زدید براحاجتم صلوات بفرست من به شخصه میفرستم ولی اعلام نمیکنم چون حسش نیس😁)
والا همه جارو ب گند کشیده😂😂😂

ولش کن هرزه رو حرفایی که لایق مادرشه به دیگران میگه

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره،اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره.یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه،اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه.یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه."تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر""تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی"پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن!                                                             باجه؟آفرررین😊

@اوپرا   سلام اوپراجان لطفاجواب این کاربروبدیدممنون

درسرزمین من هرچه راکه نمیفهمندمسخره میکنند.                        Amor mio ارش         te amo ارش.              یه ابانی عاشق.             پروفایلمم عکس خودم نیست           
1348
اوپرا هم رفت ؟  سایت داره از ادمهای خوب خالی میشه .

امضات😭😢😭

فقط 37 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام نینی سایتی های مهربونم همتونو دوست دارم چه مخالف عقیده چه موافقا چه قدیمیا و چه جدیدا چه کاربری اول چه کاربری هفتم😂😂 به هم توهین‌نکنیم اینجا مجازیه شاید بد برداشت کنید ولی قضاوت نکنید و توهین بیجا 🤗اینجا هممون هم وطنیم و هم جنس  😍پس با هم خوب باشید نزارید کدورت باعث دوریمون بشه از هم ما از یه سرزمینیم از یه نسل😍
1226
من جای اوپرا جان جواب بدم اشکالی نداره؟ اکتی پور خوبه ولی رنگیه بی رنگم اوریاژ ، بایورگا ، سانسنس ، ...

ن عزیزم اشکال نداره لطف کردی جواب دادی...قیمتاشون میدونی بهم بگی کدوم از همه بهتره؟

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...☺
ن عزیزم اشکال نداره لطف کردی جواب دادی...قیمتاشون میدونی بهم بگی کدوم از همه بهتره؟

عزیزم قیمتاشون بین 70 تا 100 متغیره و ام کیو و فرست تاچ و سانسنس کیفتشون خوبه و اکتی پور اگه پوستت چربه و مستعد جوشه عالیه حدودا 200تومنه