1147
1341
عنوان

مامانا توروخدا برسيد ب دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 79 پست

احتمال قوی افلاکی داره زیر سرشو بلند بزار وقتی خوابید کاملا شیب دار فردا هم ببر دکتر رانیتیدین میده احتمالا

خدایا ازت هزاران بار ممنونم بابت فرشته هايي كه بهم دادي خودت برام حفظشون كن فقط تو ميتوني و بس

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

بخدا ديگه خسته شدم از دكتر بس ك ميريم عادي طبيعيه ميگن همش

ببین باحالتی ک پشتش بهت باشه ی دستت سینه و گردنشو گرفتیه و ی دستت با سن و پاهاشو.بگیرش..یبار دخترم اینجوری گریه میکرد دکتر گفت اینجوری بغلش کن بچم اروم اروم شد.خفش نکنی فقط

.
بخدا ديگه خسته شدم از دكتر بس ك ميريم عادي طبيعيه ميگن همش

واسه دختر منم چن تا دکتر بردم نفهم بودن چیزی نیس کوفته درده ...اخر بردم یه دکتر خوب فرستاد سونو معده گف رفلاکس داره دارو دارم رژیم غذایی رعایت کردم یکم زودتر غذا کمکی شروع کردم خوب شد ...طوری شده بود که شیر میدوشیدم با سرنگ میریختم حلقش گشنه نمونه ...فقط خابیدنی سینه میگرف ..حتمن ببر یه دکتر خوب تا زودتر درمان بشه 

1274
سرديش كرده يعني چجوري ميشه

خودت غذا با طبع سرد خورده باشی رو شیرت تاثیر میزاره. بی قراری یه دفعه ای بیشتر بخاطر نفخ و سردی هست

جلو کولر نبوده باد تو گوشش بره گوش درد کنه، دیت بزن به گوشاش ببین گریش بیشتر میشه

واسه دختر منم چن تا دکتر بردم نفهم بودن چیزی نیس کوفته درده ...اخر بردم یه دکتر خوب فرستاد سونو معده ...

عزیزم پسرمن دوماهشه خییییلی بالا میاره دکتر میگه طبیعیه علائم رفلاکس چیه خوبم وزن نمیگیره بچم الان ۴۲۰۰ به دنیا اومد۳۴۰۰بود 

شیر خشکم بهش میدم تازه 

1288
خودت غذا با طبع سرد خورده باشی رو شیرت تاثیر میزاره. بی قراری یه دفعه ای بیشتر بخاطر نفخ و سردی هست ...

دستاشو ميبره سمت گوشاش ب دكتر گفتم ميگه گوش دود نيست و خيلي گوشاش چرك داخل مياد بيرون 

1335