2737
2734
عنوان

امشب خونمونو دزد زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1217 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انگشت نگاری کرده باشن خوبه ایشالله که پیدا بشه نگفتن توی اون شب چند نفر شکایت داشته

انگشت نکاری کردن ولی اخه مگه دزد بی دستکش میاد.؟؟

کوجه پشتیمون رو هم امشب زده همین

انگشت نکاری کردن ولی اخه مگه دزد بی دستکش میاد.؟؟ کوجه پشتیمون رو هم امشب زده همین

هیچوقت نباید باربند توی کوچه ببندین

توی حیاط ببندین یا ساعتای خلوت روز 

واقعا اینارو رعایت کنین چون ما هم زیاد دزد خونمون اومده یه بار ک سرشب ساعت ۷غروب خونه بودیم یهو دیدیم صدا میاد رفتیم تو حیاط نردبون گذاشته بود د فرار البته عیدنوروز بود فک کرده کسی نیس 

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
2738
خیلی ناراحتم 1صلا امید ندارم برگرده طلاها چوت فاکتورشم برده احتمالا همین امشب فروخته همه رو اگه بگ ...

ن اگه فاکتور بوده ک دگ برنمیگرده

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
انگشت نکاری کردن ولی اخه مگه دزد بی دستکش میاد.؟؟ کوجه پشتیمون رو هم امشب زده همین

می دونم اما اینا تیمی هستن یه دفعه مشخص میشه شاید دزد امشب هم همون که خونه شما را زده بوده

خواهر شوهر منم مسافرت بود دزده اومده تو خونه البته فکر کنم دو نفر بودن نشستن تخمه خوردن و کلی خوراکی ...

اونا اشنا هاى اون منطقه ن مام مال اصفهانيم يه خونه خالى تهران داشتيم يه شب بى هوا رفتيم يهو ديديم سه چهار تا مرد نشستن تو خونه دارن تلويزيون ميبينن خلاصه كلى جيغ و داد كرديم همسايه ها گرفتنشون نگو يكيشون برادر سرايدار اپارتمانه

دوستان دعا کنین برام

واقعا شوهرم ادم حلال خوریه و خیلی مراعات میکنه تو حلال حرومی پولی ک درمیاره 

واقعا حقمون نیست ایتجوری پولی ک ذره ذره جمع شده یه شبه ازدستمون بره

دعا کنین برامون

2706