2703
2553
عنوان

امشب خونمونو دزد زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1217 بازدید | 47 پست

آخی کوفشون شه الهی

خونه دو تا جاریهای منم رفته طلا بردن یکیشون 40 میلیون یکیشون طلاهای بچه اشو بردن 12 میلیون میگفت سرویس های خودمم تو همون کمد بوده ولی نبردن

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم انچنان طلایی نداشتم سرویس عروسیم بود ک ده سال پیش خریده بودم با یه نیم سرویس ازمجردیم

پولهای چشم روشنی دخترم و تولدش هم هرچی جمع میصد براش طلا میخریدیم مثلا بمونه برا جهازش😥😥😥ایشالا همشو پول دوادرمون بده

آخی کوفشون شه الهی خونه دو تا جاریهای منم رفته طلا بردن یکیشون 40 میلیون یکیشون طلاهای بچه اشو بردن ...

تمام کمدامو خالی کرده وسط اتاق کثافت

تا تمام لباس زیرام پهن اتاقه

2720
2714

خواهر شوهر منم مسافرت بود دزده اومده تو خونه البته فکر کنم دو نفر بودن نشستن تخمه خوردن و کلی خوراکی بردن و تمام وسایل برقی ریز رو بردن قالی هم جمع کرده ببرن تازه کلی وسیله چیده بودن که بازم فردا بیان ببرن که یکی از همسایه‌ها می بینه ۴ صبح در بازه و پلیس رو خبر می کنن 

بنظرم اشنا بوده دزد وگرنه از کجا میدونسته خونه ی شما خالی  الان کجا خابیدین؟درها بازه؟چجوریه

چون باربند بستنمون طول کشید و توکوجه بود ماشینا احتمالا اون موقع دیده فهمیده نیستیم

درکوجه رو قفل زده پدرشوهرم

2706