1345
1273
عنوان

امشب خونمونو دزد زد

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 47 پست
انگشت نکاری کردن ولی اخه مگه دزد بی دستکش میاد.؟؟ کوجه پشتیمون رو هم امشب زده همین

می دونم اما اینا تیمی هستن یه دفعه مشخص میشه شاید دزد امشب هم همون که خونه شما را زده بوده

از خواب چو برخیزم اول تو به یاد آیی
می دونم اما اینا تیمی هستن یه دفعه مشخص میشه شاید دزد امشب هم همون که خونه شما را زده بوده

اره احتملا همونه

خواهشا برای بیان نظرات خودتون توتاپیک ها منو ریپلای نکنین مگه اینکه واقعا با من کارداشته باشین مرسی اه
خواهر شوهر منم مسافرت بود دزده اومده تو خونه البته فکر کنم دو نفر بودن نشستن تخمه خوردن و کلی خوراکی ...

اونا اشنا هاى اون منطقه ن مام مال اصفهانيم يه خونه خالى تهران داشتيم يه شب بى هوا رفتيم يهو ديديم سه چهار تا مرد نشستن تو خونه دارن تلويزيون ميبينن خلاصه كلى جيغ و داد كرديم همسايه ها گرفتنشون نگو يكيشون برادر سرايدار اپارتمانه

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

دوستان دعا کنین برام

واقعا شوهرم ادم حلال خوریه و خیلی مراعات میکنه تو حلال حرومی پولی ک درمیاره 

واقعا حقمون نیست ایتجوری پولی ک ذره ذره جمع شده یه شبه ازدستمون بره

دعا کنین برامون

خواهشا برای بیان نظرات خودتون توتاپیک ها منو ریپلای نکنین مگه اینکه واقعا با من کارداشته باشین مرسی اه
اونا اشنا هاى اون منطقه ن مام مال اصفهانيم يه خونه خالى تهران داشتيم يه شب بى هوا رفتيم يهو ديديم سه ...

عجب خوب کاری کردین اطلاع رسانی می کنید 

عجب خوب کاری کردین اطلاع رسانی می کنید 

اره از خونه ى خالى شهراى ديگ استفاده ميكنن من بازم مورد شنيدم خدا ميدونه چه كثافت كاريايى كردن اونجا فقط كلى مشروب گذاشته بودن اونجا از خدا بى خبرا

از اون به بعد داديم دست مستاجر بشينه

شمام اگ خونه داريد يا بديد مستاجر يا مرتب قفلشو عوض كنيد

اره از خونه ى خالى شهراى ديگ استفاده ميكنن من بازم مورد شنيدم خدا ميدونه چه كثافت كاريايى كردن اونجا ...

به سرایدار چیزی نگفتین باید بیرونش می کردین