1345
1341
عنوان

امشب خونمونو دزد زد

738 بازدید | 47 پست

امروز ساعت 6 عصر راه افتادیم بریم شمال

دزده انگار دیده بوده داریم باربند می بندیم فهمیده خونه خالیه

رسیدیم کرج ک یکی ازهمسایه ها به پدرشوهرم زنگ زد و گفت درخونتون بازبوده زنگ زدیم پلیس اومده انگشت نگاری

تمام درهارو شکسته ساعت ده شب تو اون رفت و امد کوچه تو محله ی امن نمیدونم چطور جرات کرده

اومدیم دیدیم کلی طلا برده😥😥😥

دوتا سرویس خودم کلی طلاهای دختر یه سالم وچندتا سکه

بدبختیم اینه ک فاکتور طلاهاهم کنارشون بود

تاپیک زدم بگم توروخدا پول و طلا خونه نگه ندارین بذارین صندوق امانات 

یا حداقل بیرون میرین تو یخچالی جایی قایم کنین 

خدا لعنتش کنه ایشالا

خواهشا برای بیان نظرات خودتون توتاپیک ها منو ریپلای نکنین مگه اینکه واقعا با من کارداشته باشین مرسی اه

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

وای وای خدا😱😱😱

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و همچنین به قانون جذب هم ایمان دارم.(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...)......                                                                                  
واقعا چه دلی داشته دزده تو روز اومده دزدی. دزدا چه پرو شدن

خیییییلی

تازه به همسایمون هم سپرده بودیم حواسش باشه

سه تا درو شکونده تا اومده تو

نمیدونم چه جوری وقت کرده و کسی ندیدش

خواهشا برای بیان نظرات خودتون توتاپیک ها منو ریپلای نکنین مگه اینکه واقعا با من کارداشته باشین مرسی اه
دوشب پیش هم خونه خواهرم دزد زد حتی تو یخچالم گشته بودن قرص ویتامینه بوده بردن

😂😂

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و همچنین به قانون جذب هم ایمان دارم.(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...)......                                                                                  
دوشب پیش هم خونه خواهرم دزد زد حتی تو یخچالم گشته بودن قرص ویتامینه بوده بردن

😂😂😂😂😂😂

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍دنیا تو مشتمه وقتی امیرحسینم پشتمه😍
1320
1226

منم انچنان طلایی نداشتم سرویس عروسیم بود ک ده سال پیش خریده بودم با یه نیم سرویس ازمجردیم

پولهای چشم روشنی دخترم و تولدش هم هرچی جمع میصد براش طلا میخریدیم مثلا بمونه برا جهازش😥😥😥ایشالا همشو پول دوادرمون بده

آخی کوفشون شه الهی خونه دو تا جاریهای منم رفته طلا بردن یکیشون 40 میلیون یکیشون طلاهای بچه اشو بردن ...

تمام کمدامو خالی کرده وسط اتاق کثافت

تا تمام لباس زیرام پهن اتاقه

1335