2737
2734
عنوان

موندم با این شوهر و خونوادش(واسه شما پیش‌ اومده؟؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 33 پست
عزیزم تو که ازشون دوری محلشون نذار و بچسب به خانواده خودت تا شوهر تم به خانوادت عادت کنه

الان شوهرم برگشته میگه هرطور رفتار کردی با خونوادم همون‌طور رفتار میکنم میتونم بگم خونشون نری 

اینقدر مامانم کمکش کرده که نگو

تازه مامانش هرجا نشسته پشت سر من حرف زده بیشعور به‌شوهرم‌گفتم بی احترامی نکردم به خونوادت به روی مادرت هم نیاووردم بخاطرت چقد پرروووو هیچی بروش نیاوردم بدهکارم شدم 

عزا کرفتم برای رفتن به عقد خواهرش

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا با خانوادت میری به نظرم شما هم یه کم باید مراعات کنی

چیو‌مراعات کنم من که خونه ی‌اونا‌ نمیرم بشینم

2728

اولا اينجور آدما كمك مالي نميكنن اينن كمك كنن چي ميشن! 

پس خدات رو شكر كن يه كمك نميكنن 

دوما برو عقد و خيلي مغمولي باش باهاشوون اينجوري خودت راحت تري مثل عروس باش براشون نه دختر و.....

الان شوهرم برگشته میگه هرطور رفتار کردی با خونوادم همون‌طور رفتار میکنم میتونم بگم خونشون نری  ...

سعی کن با سیاست بهش بفهمونی که مادرش مقصره...و از خوبیه خانوادت زیاد جلوش بگو و کارایی که براش کردن رو زیاد به روش بیار...یواش یواش عادتش بده کمتر برو و بیا پیش خانوادش

2738
اولا اينجور آدما كمك مالي نميكنن اينن كمك كنن چي ميشن!  پس خدات رو شكر كن يه كمك نميكنن  ...

الان میترسم توقعشون بالا بره حالا که دخترشون میره خونه بخت و تنها میشن میترسم توقعشون بالا بره 

ب عنم تو گوه شو نخور

معلومه ک خیلی عقده ای هستی . ریشه درکودکیت داره . حق داری بهت محبت نکردن همش زدن توسرت ک اینجوری شدی خدازده

🌹وَ خُدایے ڪِ بِ شِــــدَتْ ڪــٰافــــیٖستْ🌹
بعنی چی شوهرت مخالفه ک خواهرت بیاد نمیفهمم میشه بیشتر توضیح بدی؟😶

ننش پرش کرده تابلویه 

میگه یارکشی نکن

ب عنم تو گوه شو نخور

اخه من به تو چی بگم😐 تربیت نشدی درست حسابی دختر بچه

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2706