1345
1341

شوهرم و خواهرش فقط هستن دیگه خواهر برادر ندارن خواهرش از من پنج سال کوچیکتره اما خیلی ادا در میاره و حسوووووده 

مادرشوهرمم موزیه و قهرووو

کلا مخالف بودن و بدون اونا عقد کردیم چون خیلی سنتین و شوهرم منو میخواست و اصلا درباره ی‌سنتاشون با من حرف نزده بود خیلی برو بیا دارن خونه به خونه فامیل و همش حرف مردم براشون مهمه و عجیبن 

و تو دو شهر مختلفیم شوهرم با من تو شهرمون زندگی میکنم خونوادم خیلی دوستش دارن

واسش کم نمیذارن ولی برعکس خونوادش من هرکاری واسشون کنم اصلا چششونو پر‌نمیکنه برعکس می‌خوان من اونطور رفتار کنم که اونا می‌خوان بقیه رو مینوبیم‌شما قضاوت کنین

واسه آرامش و خوشبختیمون یه صلوات بفرس

مادرشوهرم افاده آیه و موزی جلوی شوهرم خودشو خوب دلسوز من نشون‌ مبده وقتی حامله بودم می‌گفت بچه ات مال خودت نبس مال مایه یا مال خونواده پسره 

و خیلی حسودیش میشه به‌خونوادم مخصوصا مادرم چشم‌دبدن‌ما رو‌نداره به‌مدت بچه هام کوچیک‌بودن خونوادم همرام اومدن شهر شوهرم قرار بود یه مدت کار کنه اونجا بعد ترکیده‌بود از‌حسادت به من می‌گفت یبار بدون خونوادت بیا و کلا سر شوهرمو‌ پر کرده بود 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

ماهم از دوتا فرهنگ مختلفیم پذیرفتمشون و دوسشون دارم

اونا کاملا سنتین اکثر ازدواجا فامیلیه غریبه کم دارن 

خدای من رفیقمه تنها غمخوارمه ارامشمو مدیون حضور پررنگشم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
1279
1274

اصلا هیچ کمک مالی به‌شوهرم نمیکنن خسییین شوهرم دادگاه جریمه اس بهش هیچ کمکی نکردن

خلاصه الان عقد خواهرشوهرمه غصه ام گرفته خیلی که چکار کنم اصلا رغبتی ندارم شوهرم اولش‌مخالف‌نبود که خواهرمم بیاد اما یهو نظرش عوض شد انگار رأیشو زدن داره اعصابم میترکه بیشعور‌ عنتر خانم 

تو كه تو يه شهر ديگه اي و پيش اونا نيستي ! به نظر من اصلا مهم نيست فقط سعي كن شوهرت سمت خودت و خونوادت باشه حالا هر وقت رفتي پيش خونواده شوهرت اصلا توقع نداشته باش 

اصلا هیچ کمک مالی به‌شوهرم نمیکنن خسییین شوهرم دادگاه جریمه اس بهش هیچ کمکی نکردن خلاصه الان عقد خو ...

ینی چی نمیشه عقد باشه و خانواده شما دعوت نباشن خواهرت نیاد

دلخوشی ها کم نیست...
1226
عزیزم تو که ازشون دوری محلشون نذار و بچسب به خانواده خودت تا شوهر تم به خانوادت عادت کنه

الان شوهرم برگشته میگه هرطور رفتار کردی با خونوادم همون‌طور رفتار میکنم میتونم بگم خونشون نری 

اینقدر مامانم کمکش کرده که نگو

تازه مامانش هرجا نشسته پشت سر من حرف زده بیشعور به‌شوهرم‌گفتم بی احترامی نکردم به خونوادت به روی مادرت هم نیاووردم بخاطرت چقد پرروووو هیچی بروش نیاوردم بدهکارم شدم 

عزا کرفتم برای رفتن به عقد خواهرش

اولا اينجور آدما كمك مالي نميكنن اينن كمك كنن چي ميشن! 

پس خدات رو شكر كن يه كمك نميكنن 

دوما برو عقد و خيلي مغمولي باش باهاشوون اينجوري خودت راحت تري مثل عروس باش براشون نه دختر و.....

1335