1345
1273
سعی کردی بدستش بیاری؟؟؟ الانم بهش فکر میکنی؟؟ چه بد امیدوارم یکی بهتر پیدا کنی

من اون زمان خیلی مغرور و بی تجربه بودم اما خب سعی میکردم جلب توجه کنم تا اونم سمت من جذب بشه

اما اون بیخیال بود اما ذهنم بدجور درگیر بود و یک سال و نیم من منتظر این بودم که بیاد طرفم اما اون با رفتاراش  فقط دوستی میخواست و من نمیخواستم و میترسیدم فقط دوستی و سوءاستفاده باشه بعدش ولم کنه

چون که خیلی زیاد دوست دختر داشت بهش اعتماد نداشتم بهمین خاطر فقط به خاطر ظاهرش و حرکتهاش عاشقش بودم تا اینکه فهمیدم معتاد به شیشه هس خیلی شوکه شدم و کنار کشیدم

ممنونم عزیزم

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

والا عشق آخه همچین چیز معتبری نیس از نظر من😄 یهو بوجود میاد یهو ممکنه تبدیل به نفرت بشه، آره خب یه حس خوب اولیه تو یه نگاه هم بوجود میاد ولی اینکه ختم به خیر میشه یا نه، الله اعلم

باز میشه این در... صب میشه این شب... صبر داشته باش🤲💖
سعی کردی بدستش بیاری؟؟؟ الانم بهش فکر میکنی؟؟ چه بد امیدوارم یکی بهتر پیدا کنی

نه عزیزم اصلا دیگه بهش فکر نمیکنم ..بعد از مدتی اون عشق تبدیل به نفرت شد

از خودمم بدم میومد که چرا احساسمو و فکر و زندگیمو صرف این آدم کردم

اما وقتی ی نفر میگه عشق در نگاه اول یاد خودم میوفتم و بهش میگم اول بشناس بعد ببین دو طرفه هس بعد جلو برو

چون ضربه میخوری

1279
ما هم مغرور بودیم .با موضع بالا با هم روبرو شدیم و خیلی بالا پایین داشتینم.اگه طرفتم حسش مثل تو باشه ...

ما اینستا باهم اشنا شدیم 

بدبختانه خیلییی مغروره

اخرین بار دیروز حرف زدیم

باید چیکار کنم باز بحثو باز کنم؟

🎣
خوب کاری کردی که دوس نشدی 

آرهههه از این بابت خیلی خوشحالم

چون بعدها فهمیدم با دخترایی که دوست بوده خیلی ازشون سوءاستفاده میکرده بعد رهاشون میکرده

یکی از همون دخترا خودکشی کرد اما زنده موند

ما اینستا باهم اشنا شدیم  بدبختانه خیلییی مغروره اخرین بار دیروز حرف زدیم باید چیکار کنم باز ...

چه حرفایی میزنید؟ نظرشو در مورد یه سری چیزا بپرس.از خودت و خصوصیات اخلاقیت بگو.اگه واقعا حسی نداشته باشه نمیذاره حرفاتون از یه حدی بیشتر شه.اگه دیدی اینجوریه خیلی خودتو درگیرش نکن

(😍عشقگم هناسمی😍 بومه نذرت باوانم😍 ) آدما فقط متوجه تغییر رفتارمون میشن...ولی هیچ وقت ، متوجه رفتارشون نمیشن که باعث تغییر ما شده
نه عزیزم اصلا دیگه بهش فکر نمیکنم ..بعد از مدتی اون عشق تبدیل به نفرت شد از خودمم بدم میومد که چرا ...

باز خوبه واسه تو تو دانشگاه بود

اینی که من خوشم میاد تو اینستا بود ولی خب تو.محل خودمونه

و اینکه خیلی فالوور دارعع و طرفدار و رو مخمه 

از یه طرفیم جواب کسیو نمیده امل بامن حزف میزنه

یا فقط کامنتای منو ریولای میکنه 

از یه طرفم مغروره انتطار داره من همش پی ام بدم

الان موندم چیکارش کنم

اما شخصیتش خیلی نزدیکه بهمم

🎣
1320
چه حرفایی میزنید؟ نظرشو در مورد یه سری چیزا بپرس.از خودت و خصوصیات اخلاقیت بگو.اگه واقعا حسی نداشته ...

علایقمون خیلی شبیه همه

دیروز یه استوری گراشت که گه قدر دوستم دارید بین 0تا100من زدم 50

بعد گفته بود کپی کنید

منم گذاشتم همون موقع زد 60

دیگه.نمیدونم چون من زدم اونم امقدر زد

بعد اینکه 1هفتس که چت میکنیم اما امروز اصن پی ام نداد

حس میکنم شاید قبلا شکست عشقی خورده فاصله میگیره

🎣
باز خوبه واسه تو تو دانشگاه بود اینی که من خوشم میاد تو اینستا بود ولی خب تو.محل خودمونه و اینک ...

دوست داشتن غرور رو نمیشناسه...با این چیزایی که گفتی چراغ سبز نشون داده اما نمیشه خیلی مطمئن شد

اصلا موضوع رو کشش نده که باعث بشه درگیرش شی بیخودی

رک و راست باهاش صحبت کن و مثلا از علایقت و از مسائل مختلف بگو اگر دیدی تمایل داره و دفعه بعد خودش پیام داد ادامه بده وگرنه نه اصلا بدرد نمیخوره

ببین ی جیزی رو یاد گرفتم (ی مرد اگر بخواد همیشه جلو میاد و منتظر نمیمونه)

1226
دوست داشتن غرور رو نمیشناسه...با این چیزایی که گفتی چراغ سبز نشون داده اما نمیشه خیلی مطمئن شد اصلا ...

اخه خوده من خیلی پیشنهاد داشتم که میگفتن مثلا ازت خوشمون میاد و اینا سر یه هفته من باور نمیکردم

تا اینکه دچارش شدم

به اونم حق میدم اگه الان اونقدا خوشش نیاد یا هرچی

چون تاحالا دوبارر شکست عشقی خورده

پس صبر کنم اگه پیام نداد دیگه ندم؟؟

🎣
اخه خوده من خیلی پیشنهاد داشتم که میگفتن مثلا ازت خوشمون میاد و اینا سر یه هفته من باور نمیکردم تا ...

بنظر من خودت اول ی اقداماتی بکن

مثلا پیام بده و حالشو بپرس و ی کم صحبت کنید

و ی خورده بهش بفهمون که قابل اعتماد هسی و درکش میکنی 

اگر دیدی دوباره اون پیام نداد تو دیگه پیام نده بذار اگر خودش اقدام کرد اونموقع بیشتر میتونی باور کنی که واقعا میخواد یا نه