1147
1341

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1279
نه قشنگ گند میزنه به تصمیم گیری عاقلانه.من اینجوری ازدواج‌کردم و میگم اشتباه محضه

من تا اینجا با منطق رفتم اصن همینم با منطقم میخورد که خوشم اومد اما الان چ کنم نمیدونم

🎣
1307

من سال ۸۵ همینجوری عاشق شدم.هنوزم با همیم و حسم همونه.من به عشق معتقدم ولی در نگاه اول یکم ریسکش بالاس

(😍عشقگم هناسمی😍 بومه نذرت باوانم😍 ) آدما فقط متوجه تغییر رفتارمون میشن...ولی هیچ وقت ، متوجه رفتارشون نمیشن که باعث تغییر ما شده
من سال ۸۵ همینجوری عاشق شدم.هنوزم با همیم و حسم همونه.من به عشق معتقدم ولی در نگاه اول یکم ریسکش بال ...

چجوری با هم اوکی شدید اخه هم من مغرورم هم اون نمیدونم تهش چی میشه

🎣
1308
من تا اینجا با منطق رفتم اصن همینم با منطقم میخورد که خوشم اومد اما الان چ کنم نمیدونم

تو دنیای بچه ها هرکی اول بگه دوست دارم برنده س اما تو دنیا بزرگا هر کی اول بگه دوست دارم بازنده س

تو دنیای بچه ها هرکی اول بگه دوست دارم برنده س اما تو دنیا بزرگا هر کی اول بگه دوست دارم بازنده س

من  مطمینم هیچ وقت نمیتونم اینکارو کنم فقط میخوام یه حرکتی بزنم ک بدونه منم بی حس نیستم اما نمیدونم چ حرکتی

🎣

من زمان دانشجوییم تو نگاه اول از ی نفر خوشم اومد و شب و روزم شده بود اون...

نه درس میخوندم و نه تمرکز داشتم

البته عشق من ی طرفه بود و اون بمن توجهی نداشت اما من خواب و خوراکم اون بود

بعد از مدتی فهمیدم دخترباز و معتاد هست شوکه شدم

خیلی سخت با این موضوع کنار اومدم و فراموشش کردم

من زمان دانشجوییم تو نگاه اول از ی نفر خوشم اومد و شب و روزم شده بود اون... نه درس میخوندم و نه تمر ...

سعی کردی بدستش بیاری؟؟؟

الانم بهش فکر میکنی؟؟

چه بد امیدوارم یکی بهتر پیدا کنی

🎣
چجوری با هم اوکی شدید اخه هم من مغرورم هم اون نمیدونم تهش چی میشه

ما هم مغرور بودیم .با موضع بالا با هم روبرو شدیم و خیلی بالا پایین داشتینم.اگه طرفتم حسش مثل تو باشه بهم نزدیک میشید.باید یواش یواش معاشرت کنی تا بتونی شرایطو درک کنی.اگه بدرد هم خوردید عشق در نگاه اول رو ابدی کنید.

(😍عشقگم هناسمی😍 بومه نذرت باوانم😍 ) آدما فقط متوجه تغییر رفتارمون میشن...ولی هیچ وقت ، متوجه رفتارشون نمیشن که باعث تغییر ما شده
1331