2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم دکتر به نوزاد یه ماهه من برای رفلاکس و زور زدن هاش داد خیلی به خودش میپیچید و زور میزد

کاش زودترین قطره رومیشنیدم واسه دختراولم میوردم خیلی اذیتم کردتا9ماهگی بعدمثلاخوب شد

سلام ببخشيد ني ني شما خوب شد اين قطره رو خورد دختر منم دكتر داده

سلام عزیزم آره روی دختر من که خیلی تاثیر داشت عالی بود دیگه مثل قبل زور نمیزنه اصلا خیلی خیلی کم شده ولی خب یه مشکلی که بود باعث می‌شد دخترم زیاد شکمش کار کنه که باید بخاطر جلوگیری از کم آبی بدنشون در شیردادن کوتاهی نکنیم شمام مواظب باش حتما

سلام.دختر من پنجاه روزش هس از بیست روزگی دلدردش شروع شد بردمش دکتر بهش قطره رامنفلور داد تاثیری نداشت بعد یه مدتم زور زدنش شروع شد الان هم دلدرد داره هم زور میزنه دکتر دیگه که بردمش روتفلور بهش  داد ولی من فک کردم مثل همون که دارم براش نگرفتم اگه جواب گرفتین حتما بگین منم برم بگیرم دخترم خیلی اذیت میشه

سلام عزیزم دکتر به نوزاد یه ماهه من برای رفلاکس و زور زدن هاش داد خیلی به خودش میپیچید و زور میزد

سلام خانومی رفلاکس نوزادت ن با روتفلور تنها حل شد؟

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
2706