2726
عنوان

وقتی تازه عروسی و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1944 بازدید | 118 پست
انقد مشکلاتم زیاده که تفاوت سنی بینش گمه!اینا که گفتم ده درصدشه

عزيزم تفاوت سنيتون به تنها بوجود اورنده ٥٠درصد مشكلاتتونه 

اخه ١٦سال تفاوت سني 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انقد مشکلاتم زیاده که تفاوت سنی بینش گمه!اینا که گفتم ده درصدشه

جداشو برات بهتره

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

بمیرم واست😔😔

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
2728
عزيزم تو شرايطشو ميدونستي بازم باش ازدواج كردي پس لطفا اين گله ها رو بزار كنار 

میشه بگین دقیقا کدوم شرایط منظورتونه که میدکنستم و الان ازش گله کردم که بزارمشون کنار؟!!!!!!!!

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
منم همیشه بهش همینو میگم.وقتی میگه عاشقتم بهش میگم عشق فقط به حرف زدن نیس به عمله من عشقی نمیبینم

اول مشاوره اگ درست نشد جداشوعمرتو پاش هدر نده تو جوونی هزارتا فرصت داری 

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰

اصولا اقايوني ك اين شرايط رو دارن و اين همه هم فاصله سني وجود داره چندتا امتياز مثبت دارن ك ادم راضي شه ب اين ازدواج 

همسر شما هيچ نكته مثبتي هم گويا نداره 

كاش جوونيتو حروم نكني 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

سلام عزیزم چقدر شرایطت سخته واقعا. من جای تو بودم بخاطرش بچه ام رو سقط نمیکردم. با مردی که بچه داره و زنش زنده هست ازدواج نمیکردم ضمنا من فکر میکنم تو عاشق اون بودی بیشتر حالت یکطرفه داشته. ببین الان خ جوونی و اختلاف سنی تو با اون خ زیاده اخلاق خ تغییر نمیکنه یاخوبه یا بد. برا این ادم زن بودن به ضرر توئه. اگه نمیتونی تحمل کنی که دلیلی هم نداره تحمل کنی بدون اعتنا به حرف دیگران جدا شو. مردی که ۴۰ سالشه یعنی به پختگی رسیده و ادم باید شده باشه.من جای تو بودم برای کسی که ارزش خوبیهام رو ندونه وقت نمیزاشتم

بزار حرف بزنه شايد سبك شد اصلا

اشکالی نداره این خانوم هم جای من نیستن که بتونن درک کنن.خیلیا تا وقتی جای طرف مقابل نباشن متوجه نمیشن و  هرجور بخوان قضاوت میکنن.

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک

راسش همسر شما درکش پایینه و چون هیجانات سنی قبل چهل و رد کرده شاید دیگه حوصله شر و شور بودن و هیجانات مقتضی سن شما رو نداشته باشه....

باید اساسی باهاش حرف بزنی

هرچی تچ دلته رو بریزی بیرون و بهش بگی من وقتی برات تولد میگیرم قصدم اینه تو رو خوشحال کنم چون دوستت دارم و از تو هم توقع دارم این مناسبتو یادت باشه و من و خوشحال کنی حتی با یه شام دونفره

بهش بگو زندگی همیناس همین دونفره بودنامون

اگه بخای سردی کنی من و تو از هم دور میشیم و زندگیمون بی دوام

با زبون نرم و اروم باهاش بحرف

2706