2726
عنوان

وقتی تازه عروسی و ...

1944 بازدید | 118 پست

دوستان من یساله ازدواج کردم اوایا مرداد سالگردمون بود.من فقط عقد کردم و عروسی مجبور شدم که نگیریم بخاطر عدم همکاری شوهرم و خانوادش که داستانش مفصله توی تاپیکام هست دوست داشتین بخونین.ما قرار بود تا قبل سالگرد بریم لباس بپوشیم و عکس و کلیپ بگیریم حالا که عروسی نگرفتیم چون من خیای دوست داشتم و ارزو داشتم شوهرم قبلا یبار عروسی گرفته با زن قبلیش اونم خیلی مفصل.شوهر من توی این یکسال واسه من هیچکاری نکرد هیچ کدوم از مناسبتا واسم یه شاخه گل هم نگرفت.تولدشو به بهترین نحو گرفتم ولی تولد من رفت بچم اورد و تمام شب با بچش بود و من تگ و تنها😔نه تنها کاری برام نکرده که همیشه هم بخاطر زن سابقش و بچش من اذیت شدم و اسیب دیرم تا حدی که ریزش موی شدید و مشکل معده و هورمون و... پیدا کردم حتی الان به لکه بینی افتادم بدون دلیل و یه هفتس خوب نمیشم که دکتر گفت منشا عصبی داره.از خواستگاری نگم براتون که چقد افتضاح بود و هیچکاری نکردن برام.خرید عقد که ازونم افتضاح تر!یه سرویس طلا واسه من نگرفتن که داستان داره و بخاطر حماقت خودم بود. خلاصه که اصلا توی این یسال هم هیچی به هیچی.شوهرم هرموقع عصبانی بشه هرچی دلش بخواد میگه بعدش میگه عصبانی بودم منظوری نداشتم.یبار بهم گفت من از زن قبلیم کاملا خواست شخص خودم بوده که بچه دار شم ولی خدا نکنه روزی بیاد که از تو بچه دار شم(خودش همیشه میگفت من ازون زن متنفر بودم و فقط به خاطر یسری شرایط باهاش ازدواج کردم ولی عاشق توام و تاحالا هیچ کسو توی دنیا اندازه تو دوست نداشتم!!!!!!!)چندبار بهم گفته تو لیاقت مادرشدن نداری.یبار اوایل ازدواجمون باردار شدم که مجبورم کرد سقط کنم گفت ما شرایط بچه دار شدن نداریم هرچند منم نمیخواستم همون اول بچه دار شیم اما نباید مجبورم میکردباید دلمو بدست میاورد ولی چه قبل سقط چه بعدش که من نزدیک به دوماه خونریزی داشتم و جسمی و روحی داغون بودم به بدترین نحو ممکن باهام رفتار میکرد و میگفت که چرا مریضی و خونه رو کردی مریض خونه.اتفاقا خلی زیادن که اگه خواستین بیشتر بدونین تاپیکامو بخونین.حالا من الان دنبال یسری دلیل واسه خوشحالیم و خوشبختیم میگردم.حسم خوب نیس ولی میخوام خوب باشم.شپا جای من بودین چیکار میکردین؟۲۴سالمه و توی عقد جدا شدم یکبار.همسرم ۴۰سالشونه و بعد ده سال زندگی با یه بچه جدا شدن که بچه پیش مادرشه هفته ای یبار میاد پیش ما.یه دختر۴سالس.ما عاشق هم شدیم و با وجود مخالفت شدید خانواده ها راصیشون کردیم البته به اجبار و ازدواج کردیم

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک

مشكلت يكي دوتا نيست 

تفاوت سنيتون از همه مشكلاتتون بيشتر به چشمم اومد

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم   بخاطر شرایطت  ک تو عقد  جدا شدی  ازدواج کردی با این شخص یا بخاطر  عشق! اما  عشق  مثه د رخت اینطور ک این اقا پیش میره  ان شاء الله   کم نیارید 

تنها  تنها چیزی ک ب ذهنم میرسه اینکه  برا خودت زندگی کنی

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
2728
این چه جور عاشق شدنیه که هیییچ کاری برات نمیکنه و مجبور به سقط هم میکنه ؟ تعریف عشق عوض شده ؟

منم همیشه بهش همینو میگم.وقتی میگه عاشقتم بهش میگم عشق فقط به حرف زدن نیس به عمله من عشقی نمیبینم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزيزم تو شرايطشو ميدونستي بازم باش ازدواج كردي پس لطفا اين گله ها رو بزار كنار 

بزار حرف بزنه شايد سبك شد اصلا 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
مشكلت يكي دوتا نيست  تفاوت سنيتون از همه مشكلاتتون بيشتر به چشمم اومد

انقد مشکلاتم زیاده که تفاوت سنی بینش گمه!اینا که گفتم ده درصدشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم   بخاطر شرایطت  ک تو عقد  جدا شدی  ازدواج کردی با این شخص یا بخاطر   ...

خداکنه.خودمم از همین میترسم😔😔😔واسه همین دنبال راه حلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40