1147
1273
عنوان

وقتی تازه عروسی و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 112 پست
منم همیشه بهش همینو میگم.وقتی میگه عاشقتم بهش میگم عشق فقط به حرف زدن نیس به عمله من عشقی نمیبینم

اول مشاوره اگ درست نشد جداشوعمرتو پاش هدر نده تو جوونی هزارتا فرصت داری 

قدری حال خوب بی ترس فردا ارزوست 😇 عاقبت یک شب از شبهای نزدیک پسرم پای ب دنیا مینهد و خدای مهربان بر من نام شورانگیز مادر مینهد 😍😍حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات بفرست برا نی نی  پسر دار شدنم ممنونم عزیزم 

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

میشه بگین دقیقا کدوم شرایط منظورتونه که میدکنستم و الان ازش گله کردم که بزارمشون کنار؟!!!!!!!!

از زن اولش تحقیق کردی،؟؟

قدری حال خوب بی ترس فردا ارزوست 😇 عاقبت یک شب از شبهای نزدیک پسرم پای ب دنیا مینهد و خدای مهربان بر من نام شورانگیز مادر مینهد 😍😍حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات بفرست برا نی نی  پسر دار شدنم ممنونم عزیزم 

اصولا اقايوني ك اين شرايط رو دارن و اين همه هم فاصله سني وجود داره چندتا امتياز مثبت دارن ك ادم راضي شه ب اين ازدواج 

همسر شما هيچ نكته مثبتي هم گويا نداره 

كاش جوونيتو حروم نكني 

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜
1279

سلام عزیزم چقدر شرایطت سخته واقعا. من جای تو بودم بخاطرش بچه ام رو سقط نمیکردم. با مردی که بچه داره و زنش زنده هست ازدواج نمیکردم ضمنا من فکر میکنم تو عاشق اون بودی بیشتر حالت یکطرفه داشته. ببین الان خ جوونی و اختلاف سنی تو با اون خ زیاده اخلاق خ تغییر نمیکنه یاخوبه یا بد. برا این ادم زن بودن به ضرر توئه. اگه نمیتونی تحمل کنی که دلیلی هم نداره تحمل کنی بدون اعتنا به حرف دیگران جدا شو. مردی که ۴۰ سالشه یعنی به پختگی رسیده و ادم باید شده باشه.من جای تو بودم برای کسی که ارزش خوبیهام رو ندونه وقت نمیزاشتم

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هی اومدم یه چیزی بنویسم روحیه بدم چون گفتی دنبال خوشحالی و خوب کردن حالت میگردی،دیدم هرچی بگم شعاره... انتخابت عجولانه بوده بنظرم ..

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و گفت: عبادت ده جزء است،نه جزء گریختن از خلق و یک جزء خاموشی...

راسش همسر شما درکش پایینه و چون هیجانات سنی قبل چهل و رد کرده شاید دیگه حوصله شر و شور بودن و هیجانات مقتضی سن شما رو نداشته باشه....

باید اساسی باهاش حرف بزنی

هرچی تچ دلته رو بریزی بیرون و بهش بگی من وقتی برات تولد میگیرم قصدم اینه تو رو خوشحال کنم چون دوستت دارم و از تو هم توقع دارم این مناسبتو یادت باشه و من و خوشحال کنی حتی با یه شام دونفره

بهش بگو زندگی همیناس همین دونفره بودنامون

اگه بخای سردی کنی من و تو از هم دور میشیم و زندگیمون بی دوام

با زبون نرم و اروم باهاش بحرف

1320

به نظرم تفاوت سنی مشکل اصلی نیست

من 23 سالمه همسرم 39سال دقیقا 16سال اختلاف 

یه سری مشکلات هس ولی خدا وشکر گل و بلبله زندگیمون

ایشون شوهرش مشکل اخلاقی داره سن مشکلی نیست

من یاد گرفتم تنها باشم...........خوردم رمین تنها پاشم

عزیزم..چی بگم اخه از بیخ اشتباه داشتی! اما این خیلی خوبه ک میخوای شاد بشی! 

ولی الان ب نظرم با اون دختر شاد باش و بهش خیلی برس اگر بچه میخوای با این کار ب شوهرت ثابت میکنی مامان فوق العاده‌ای هستی... 

برای عروسی هم برو ارایشگاه بگو میخوام مدل رایگان عروس بشم سرویس و لباس عروس خودشون بهت میدن عکسمرایگان میگیرن. برای خودت داشته باش! 😁

دیگه خیلی محکم باش و خانم و موقر رفتار کن جوری ک همسرت فکر نکنه خیلی بچه ای! 

من الان 5 سال با شوهرم فاصله دارم گاهی میفهمم حس میکنه بچه ام چون هم بی بی فیس هم بچه اخر اون بچه اول دیگه شما ک این همع تفاوت سنی دازید... 

در نهایت دیگه بخاطر ترست از خواسته هات نگذر! 

میخوام یه جمله بهت بگم مسیر زندگیت عوض بشه! 😇.                                    .                                                                           .                                                                           .                                                                           .                                                                                                                  عزیزم از اونور برو. 😁   🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️     

استارتر وضع مالي همسرت چطوره؟

از نظر مالي براتون پشتوانه اي ساخته يا نه؟

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜
چرا بخاطر فقط عشق ازدواج کردی؟قبلش باید خیلی از چیزارو میسنجیدی

بعد جداییم از لحاظ روحی خیلی داغون بودم من اولین نفر بین تمام دوست و اشنا و فامیل بودم که جدا شده بودماونم توی سن پایین.حس کردم همسرم فرد باتجربه و دنیا دیده ایه و قدر همسر جوونشو میدونه و میشه بهش تکیه کرد ازش خوشم اومد و کم کم عاشقش شدم.اما... وقتی به خودش اینا رو گفتم بهم گفت به کاهدون زدی

1288
به نظرم تفاوت سنی مشکل اصلی نیست من 23 سالمه همسرم 39سال دقیقا 16سال اختلاف  یه سری مشکلات هس ...

ادم ها باهم متفاوتن شايد همسر شما استثنا باشه 

همسر شما پسر بوده 

همسر ايشون ٤٠سالشه با تجربه١٠سال زندگي مشترك و بچه 

پس بايد بين يكي مثل همسر شما و يكي مثل ايشون تفاوت وجود داشته باشع

بعد جداییم از لحاظ روحی خیلی داغون بودم من اولین نفر بین تمام دوست و اشنا و فامیل بودم که جدا شده بو ...

كاش ميزدي شكمشو سفره ميكردي 

اين چي بود بهت گفت اخه

1335