2737
2734

وای خیلی سخته . من این درد و کشیدم

تاصبح آهنگ گوش کردن وگریه کردم 

هرچی ساعت میگذشت میگفتم دیگ الان تنهان باهم خلوت کردن توبغل همن ساعت ۲شب ک شد دیونه شدم بلند گریه میکردم روی بالش ک کسی صدامو نشنوه .چ شب بدی بود 

همش باخودم میگفتم الان این ساعت عشقم توبغل یکی دیگس .یکی دیگه رومیبوسه .لخت بغلش میکنه وای .چ شب وحشتناکی بود.خدا واسه هیچکی نیاره اون لحظه هارو.

اون شب فقط این اهنگ وگوش میکردم  میری بااینکه میدونی من ازتنهایی میترسم ،میری وقتی ک احوال دلم رو ازتومیپرسم.برادران نخاولی

🌹وَ خُدایے ڪِ بِ شِــــدَتْ ڪــٰافــــیٖستْ🌹

وای من این طور شبی رو گذروندم. اون که با زنش خوشه .تازه بعد عروسیشون یه بار با زنش دیدمش. اما من زیاد تحویلش نگرفتم. هر چند اون انتظار داشت من خیلی باهاش بیشتر حرف بزنم و گرم بگیرم. 2 ماه بعدش من ازدواج کردم. اما خوب من زیاد ازاین زندگیم راضی نیستم و و سرم رو بیشتر با کارم و ... گرم کردم. به همسرم علاقه دارم. اما خوب یه مدت افسرده شدم و بیشتر تاثیر این افسردگی باعث شده که این طوری بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘