1345
1273

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1279

سه سال همکار بودیم ،نتونستم جلو خودمو بگیرم بهش پیام دادم که دوستش دارم.و ارزومه ازدواج کنم .ولی اون مثل اینکه تنها نبود و کسی رو دوست داشت ،و من اونجا رو دو سال پیش ترک کردم

عشق هیچی نیس همه اش تلقینه خودت از همه چی مهمتری عاشق خودت که باشی میتونی موفق ترین آدم روی زمین بشی حالا بازم خودت میدونی بشین هی به اون فکر کن چیزی عوض نمیشه 

خدایا آرزوهامو سفت و محکم بغل میکنی؟ آخه دیگه خسته شدم از برآورده نشدنشون💔
1307

خدا به دلت صبر بده الهی

من خودم درگیر عشقم که نمیدونم چی میشه

میگن خدا توی دلهای شکسته‌س😔 خدا مهربونه دعا کن خدا برای هیچکس اینو نخواد😔

دعا کن فقط از خدا بخواه قلبتو آروم کنه منم خیلی دعات میکنم خدایا قلب استارترو آروم کن قلبشو از غصه خالی کن یه آدم خیلی بهترو یه عشق بزرگترو جلوی پاش بزار

فردا خیلی خودتو مشغول کن برو سینما برو اصلا دوتا فیلم مختلفو ببین

بعدش اگه کسی همراهته برین یه چیزی بخورین حتی اگه تنهام هستی برو چیزی بخور از خودت پذیرایی کن

برو باشگاه

حداقل یه هفته مخصوصا فردا این کارارو بکن

1308

وای خیلی سخته . من این درد و کشیدم

تاصبح آهنگ گوش کردن وگریه کردم 

هرچی ساعت میگذشت میگفتم دیگ الان تنهان باهم خلوت کردن توبغل همن ساعت ۲شب ک شد دیونه شدم بلند گریه میکردم روی بالش ک کسی صدامو نشنوه .چ شب بدی بود 

همش باخودم میگفتم الان این ساعت عشقم توبغل یکی دیگس .یکی دیگه رومیبوسه .لخت بغلش میکنه وای .چ شب وحشتناکی بود.خدا واسه هیچکی نیاره اون لحظه هارو.

اون شب فقط این اهنگ وگوش میکردم  میری بااینکه میدونی من ازتنهایی میترسم ،میری وقتی ک احوال دلم رو ازتومیپرسم.برادران نخاولی

❤💛وَ خُدایے ڪِ بِ شِــــدَتْ ڪــٰافــــیٖستْ💛❤

وای من این طور شبی رو گذروندم. اون که با زنش خوشه .تازه بعد عروسیشون یه بار با زنش دیدمش. اما من زیاد تحویلش نگرفتم. هر چند اون انتظار داشت من خیلی باهاش بیشتر حرف بزنم و گرم بگیرم. 2 ماه بعدش من ازدواج کردم. اما خوب من زیاد ازاین زندگیم راضی نیستم و و سرم رو بیشتر با کارم و ... گرم کردم. به همسرم علاقه دارم. اما خوب یه مدت افسرده شدم و بیشتر تاثیر این افسردگی باعث شده که این طوری بشم