2737
2739

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3112937/بچه-ها-الان-بي-بي-چك-گذاشتم-ببينين-يعنى-چى?postId=100955240

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊

هاله داره عزیزم 

توکلت ب خدا 

هرچی صلاحته همونو ازش بخواه

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مبارکه مامان خانوم💖😘

مرسي عزيزم دعا كن واقعي باشه

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
مبارکه عزیزم میگی زیر ۵ دقیقه افتاده داری مامان میشی😍😚

عزيزم تو الان نى نى دارى پاكى دعا كن واقعي باشه

هاله داره عزیزم  توکلت ب خدا  هرچی صلاحته همونو ازش بخواه

ايشالله

2738
قربونت مثبت ان شاالله بود لایکم کن ❤

ايشالله حتما