1147
1341

همونجوری که بقیه جاها هستم

فقط خنک ترین وراحت ترین لباسارو انتخاب میکنم

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
هرچی میپوشی یه مانتو نازک روت بنداز دیگه شالنم سرت کن مخصوصا جاهایی که دوربین هس

😂😂😂فقط اونجا ك گفتي مانتو نازك روت بنداز😂😂

فك كنم بايد هرچي ميپوشم يه مانتو هم داشته باشم...هي....

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

مازندرانم  نه عزيزم تو شهر بودم  با دوستام بيرون بوديم هوا خنك بود شيشه رو داديم پايين&n ...

آها خب داخل شهر بودین. اونم تو شهرستان ها خب اینجور چیزها مثل تهران عادی نیست. فکر کردم تو اتوبان منظورتونه. گفتم آخه با سرعت 120 تا روسری مشخص نمیشه

1279
1274
آها خب داخل شهر بودین. اونم تو شهرستان ها خب اینجور چیزها مثل تهران عادی نیست. فکر کردم تو اتوبان من ...

احتمال داره ك تو كمربندي ديده باشن منو 

چون از بابل ميرفتم بابلسر 

سرعتمم بالا بود 

دروغ چرا شالم رو شونه هام بود

ولي اينجا داخل شهر خيلي از خانوما بدون حجابن تو ماشين عادي شده ديگه

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜
بخدا😑من رفتم چند روز پيش تعهد دادم

منم رفتم تعهد بدم شوهرم نزاشت ماشینمونو خوابوندن فرداش شوهر اشنا داشت رفت ازاد کرد😛😛

شوهرم گفت بهشون خداروشکر زنامون چند تا صاحاب دارن تو این مملکت

گذشتن از تو آسون نیس....
راست میگفت  مامان من شبا از ترس زلزله شلوار میپوشه میخوابه

ما هم تهرانیم همش خداروشکرمیکنم زلزله حداقل توزمستون اومد لباس آستین بلند داشتم پریدیم بیرون تو کوچه.الانم تو خونه با تاپ میگردم همش فوبیا دارم زلزله اومد چی بپوشم فرار کنم😁😁

1226
منم رفتم تعهد بدم شوهرم نزاشت ماشینمونو خوابوندن فرداش شوهر اشنا داشت رفت ازاد کرد😛😛 شوهرم گفت ...

من اصلا واس شوهرم توضيح ندادم  

ترجيح ميدم خودكفا باشم و الا اونم خيلي كار تو اين شهر از دستش بر مياد انجام بده و ادم اسمي هست تو شهرمون😂😂

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜
احتمال داره ك تو كمربندي ديده باشن منو  چون از بابل ميرفتم بابلسر  سرعتمم بالا بود  ...

ما ماشنمونو پارک کردیم رفتیم 

بعد از چند ساعت اومدیم دیدیم ماشین نیست

فکر کردیم دزدیدن زنگ زدیم ۱۱۰ گفتن نه منتقل شده پارکینگ 

دلیل شم بی حجابی راننده بوده 

من اخه ماشین شوهرم بود خودش اومد دنبالم رفتیم تعهد بدم😂😂😂😂😂

ماشين ما خداروشكر ب اسم من بود

1346