2703
2553
ببین ما هیچ کدوم تو زندگیت نیستیم شاید یه جاهای ام تو کم گذاشتی حالا دیگه این چیزا مهم نیست تو یه زن ...

خب چرا تا چهل و خورده ای سالگیم عذاب بکشم ک چی بشه وفتی بین ما چیزی نیست چزا ادامه بدیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اره میدونه عوضی هرکار میکنه ب کسی نمیگم براهمین اذیتم میکنه

بیا دیگه تقصیر خودتم هست به مادرت بگو به پدرت بگو هیچ پدر مادری نمیخان درد بچشونو بگو عزیزم به مادرت به خواهرت به پدرت بزار بدونه بی کس و کار نیستی به فکر آبرو نباش آبرو مال خیلی وقت پیشه الان همه انقد بی چشم و رو بی آبرو هستن که طلاق گرفتن تو ب چشم کسی نمیاد فوقش یه سال بعد خودت و آرامش خودت انشالله 

2714

من شوهرم رفیق بازه . دست بزن داره . عصبیه . سیگار میکشه . فحش میده .‌ اما نه بابا دارم نه کسی . یه مادر پیر دارم که توی یه پارکینگ زندگی میکنه . نه پول دارم . نه کسی . بخاطر بچم میسوزم . تمام توانمو گذاشتم واسه بزرگ کردن پسرم .‌من فقط پسرمو و مادرمو دارم . خدا منو پیش مرگشون کنه . بخدا اگه بچه نداشتم طلاق میگرفتم . اما الان نمیتونم😢😞😭

پسرم جون دلم💕
بیا دیگه تقصیر خودتم هست به مادرت بگو به پدرت بگو هیچ پدر مادری نمیخان درد بچشونو بگو عزیزم به مادرت ...

نمیدونم والا امید ب خدا

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
من شوهرم رفیق بازه . دست بزن داره . عصبیه . سیگار میکشه . فحش میده .‌ اما نه بابا دارم نه کسی . یه م ...

چ شرایط سختی داری خداروشکر میکنم بچه ندارم خدا بهم رحم کرد خانوادم هم طلاق رو بذ نمیدونن من فوق لیسانس دارم شوهرم دیپلم خیلی باهم فرق داریم اشتباه کردم عاشقش شدم خیلی پشیمونم

2706