2703
2553
[QUOTE=100968873]یع عمر از طلاق ترسیدم این بدتر شد ک بهتر نشد امشب بهش گفتم نغرینت نمیکنم انشالا با ...

گفتم با خدا کاری ندارم از قانون طبیعت بترس جهنم و بهشت همین دنیاس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نمیشه سالی چند بار ب زور من رابطه داریم هیج اشتیاقی ب من نداره فقط خودش خوابش غذاش براش مهمه

چرا كلا سرده يا نميخوادت اگه كلا سرد نيس بيا ب خودت دقت كن ببين از چيت بدش اومده چي ميخواد خودت تغيير كن اين زندگي اين شوهره حقه توهه راحت ازش نگذر حداقل براش تلاش كن م بعدها حسرت نكشي ك من حتي سعي نكردم درستش كنم بعدا پشيموني سودي نداره مثن مردا زن اروم ميخوان زني كه بشون توجه كني ولي ن اونقدر ك زده بشه حتي گاهي با وجود ذوق و حرف تو دلت خودتو بايد بيخيالش نشون بدي مردا زني رو ميخوان ك سخت  باشه راحت ب دست نياد 

2720
من‌گه بخورم باز ازدواج کنم اووف بار اول چه غلطی کردم ک دفعه دوم بهتر باشه

ببین ما هیچ کدوم تو زندگیت نیستیم شاید یه جاهای ام تو کم گذاشتی حالا دیگه این چیزا مهم نیست تو یه زن 38ساله ای نه دیگه جونی دختر 23 ساله رو داری نه حوصله ی مرده دیگه فووووق فووووقش اون 5سال دیگه بتونه باهات بد رفتاری کنه بعدشم الان 38سالته شاید یه مشکلی داری که بچه دار نشدی چون تو این 10سال یه بارم نشده از دستش در بره

2714
اگه قرصی نبود میگفتم راهی داره ولی نداره جدی باش عمرت رو هدر نده دیگه دختر دایایه من قرصین دونه دو ...

میگه قرص نمیخورن ولی مکه میشه ادم تا چهار بعدازظهر بخوابه شبا هم تا هفت صبح بیدار باشه

۱بار خودکشی کردم قرص خوردم بخاطر رفتاراش ولی میترسم از خانوادم ک بگم میخوام جدا شم از اینده از مطلقه ...

خانوادت ارزش دخترشونو بدونن طلاقتو میگیرن از آبرو هم نترس اون نقطه ضعفتو فهمیده که اذیتت میکنه

خوب بازهم خوشبحالت . تا رابطه تون خوب نشده توروخدا اقدام به بارداری نکن

همین کارو میکنم

بخدا خسته شدم دست بزن داره وحشیه یه ذره محبت نمیکنه ادم دلش گرم شه یه ذره توجه نمیکنه اصن بودو نبودش فرق نداره نامرد عوضی متنفرررررررررم ازش

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
خانوادت ارزش دخترشونو بدونن طلاقتو میگیرن از آبرو هم نترس اون نقطه ضعفتو فهمیده که اذیتت میکنه

اره میدونه عوضی هرکار میکنه ب کسی نمیگم براهمین اذیتم میکنه

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
ببین ما هیچ کدوم تو زندگیت نیستیم شاید یه جاهای ام تو کم گذاشتی حالا دیگه این چیزا مهم نیست تو یه زن ...

عزیزم ما مشکل داشتیم درمان کردیم ولی دکتر گفته بود رابطه مداوم ولی هیچ وقت انجام نداد همش طفزه رفت من چهار بار عکس رنگی گرفتم و اون اهمیت نداد دارو مصزف کردم و رابطه نداشت

2706