2733
2734
دور از جونت عزیزم . اینقدر زجرت داده مرتیکه که از ازدواج فراری هستی تا چند وقت . تا وقتی که همون دخت ...

فکر میکنم لیاقت ندارم چون چاق شدم به خودم نمیرسم حس میکنم هیج مردی منو دوس نداره حتی دوس ندارن باهام رابطه داشته باشن اعتماد ب نفسم داغون شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ميدونم چي ميگي باور كن منم همسرم بيشتررررر وقتا با من نمياد اصن كلا نمياد تنها هم اجازه نميده برم جا ...

نه نمیشه سالی چند بار ب زور من رابطه داریم هیج اشتیاقی ب من نداره فقط خودش خوابش غذاش براش مهمه

2728
نه نمیشه سالی چند بار ب زور من رابطه داریم هیج اشتیاقی ب من نداره فقط خودش خوابش غذاش براش مهمه

اگه قرصی نبود میگفتم راهی داره ولی نداره

جدی باش عمرت رو هدر نده دیگه

دختر دایایه من قرصین دونه دونه شوهراشون طلاقشون دادن😔

درست بشو هم نیستن

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2738

وقتی نامزد بودیم همش از صفات خوب میگفت و کارای خوب برام میکرد گولم زد تا زنش شدم خودشو رو کرد نامرد 

من احمق خاک برسر عاشق شدم الان میبینم چ گوهی خوردم هرچی فکر میکنم یادمه از وقتی ازدواج کردیم بد شد

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
عوضش اسم مطلقه بودن روت نیس

عزیزم مگه اسم مطلقه چیه که این همه زن بخاطرش مجبورن فحش و کتک بخورن و با ذلت زندگی کنن تا مبادا این اسمو یدک بکشن؟!!

منم یک ساله کارم دادگاهه شوهرم از زمان زایمانم با یه بچه ولم کرده خونه پدرم الان ۳ ساله جدا ازهم زندگی میکنیم و فعلا طلاق نگرفتم 

تو ۶ سال زندگی مشترک هم خرجمو نداد حتی زایمانم هم پدرو مادرم منو بردن بیمارستان

همه جا تنها بودم همه مراسم ها و عیدها

حتی خونه فامیلامم نمیشناسه

۶ سالم با بچه ننه بودن و وسواسی و بیکاری و خ.و.د ار.ض.اییش و ادا و اطواراش ساختم

الان مگه چاره ای جز طلاق دارم؟؟؟

این چهارتا 'ن' زندگی رو به باد میده

نادانی

ناتوانی

نگرانی

نیازمندی

کللللی راه هست واسه لذت بردن از زندگی ت

تیم ما اکثرشون متولد ۵۶-۵۷ هستن

کارمند و نه وضع مالی خیلی خوب

ولی مجرد و مستقل

حتی فکر هم نکن ممکنه از این بدتر بشه اوضاع

میشی کتاب بامداد خمار زمان نوجوونی مون

وقتی بیای بیرون تازه میفهمی تو چه برزخی بودی که صد رحمت به دوزخ

عاقل باش

شجاع باش

قوی و آگاه باش

آگاهانه و عاقلانه و بدون اینکه تحریکش کنی قدماتو بردار

درررررر روووو فقط

فکر میکنم لیاقت ندارم چون چاق شدم به خودم نمیرسم حس میکنم هیج مردی منو دوس نداره حتی دوس ندارن باهام ...

خدا لعنتش کنه . همینطور شوهر منو . ومردهایی که اینجور شریک زندگیشون و بازی و زجر میدن . اصلا اینجور نیست . اون مخشو مواد شسته . از  خودشم بدش میاد  . حسابی بخودت برس . بیخیال . توکلت به خدا باشه که میدونم امیدت کم شده . هرچی خیره برات پیش بیاد خواهر قشنگم

پسرم جون دلم💕

[QUOTE=100968873]یع عمر از طلاق ترسیدم این بدتر شد ک بهتر نشد امشب بهش گفتم نغرینت نمیکنم انشالا با بهترین زن اشنا شی ...[/QUOTاینو خوب گفتی ولی اون بهترین زنم گیرش بیاد گوه ترینه 

خب جدا شو بخدا ترس از آبرو هست که بعضی ها خودکشی میکنن گور بابای مردم تو خدایی نکرده بمیری هم فک ملت ...

دارم اب میشم عقده ای شدم بچه چیه من حسرتشو دارم اخه هر کی میشناسم یا بچه داره یا در حال مداواس من شدم تافته جدا بافته

خب جدا شو بخدا ترس از آبرو هست که بعضی ها خودکشی میکنن گور بابای مردم تو خدایی نکرده بمیری هم فک ملت ...

۱بار خودکشی کردم قرص خوردم بخاطر رفتاراش ولی میترسم از خانوادم ک بگم میخوام جدا شم از اینده از مطلقه بودم

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
2706