2726
عنوان

بچه ها نی نیم زمستون به دنیا میاد

190 بازدید | 22 پست

یعنی دی ماه به دنیا میاد بلافاصله بعد دنیا امدنش میخوام برم تهران از مشهد یعنی بچه مشهد به دنیا میاد بعدش برم تهران خونه مامانم خیلی خطرناکه اینطوری ؟ کسی تجربه داشته ؟ 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با چی میخوای بری؟

ماشین شخصی اگه لازم باشه هواپیما هم میرم یعنی نمیدونم با کدوم بهتره 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

بعد از دهم نی نی فک نکنم مشکلی پیش بیاد. پروازی دیگه؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
فکر کردی خودت تواناییشو داری؟ چند روز بعد زایمان منظورته؟

اره اخه نمیتونم به خاطر کارم مشهدو تا قبل از هفته ۳۸ ول کنم از طرفی دکتر گفته بالای ۳۶ حق نداری بری تهران منم میخوام بچه دنیا امد چند روز بعدش برم تهران 

ماشین شخصی اگه لازم باشه هواپیما هم میرم یعنی نمیدونم با کدوم بهتره 

باماشین بهتره کریرش رو بذار عقب پتو هم بذار داخلش که خییلی گود نباشه شیر میخوره میخوابه خوبه سختتون نمیشه اگه بخیه های خودت اذیت نکنه

اگه صبر کنی ده روز بگذره بعد بری بهتره

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

با هواپیما برو اگه طبیعی زایمان کنی و خودتو بچه مشکل خاصی نداشته باشین میتونی بری عزیزم 

ولی چرا از اولش نمیری تهران برای زایمان که راحت باشی؟ 

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
بعد از دهم نی نی فک نکنم مشکلی پیش بیاد. پروازی دیگه؟

میذارن نی نی پروازی بیاد ؟ یعنی هواپیما از چه سنی اجازه میده ؟ 

منم خودم ساکن اهوازم ..مامانمینا بندرعباس 

قصد دارم ده روز بعد زایمانم برم بندرعباس ولی نمیدونم میشه یا ن 

اهوازم تنهام کسی رو ندارم 😢

میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین...
با هواپیما برو اگه طبیعی زایمان کنی و خودتو بچه مشکل خاصی نداشته باشین میتونی بری عزیزم  ولی چ ...

اخه من دانشجو پزشکیم مشهد اگه برم تهران دو تا بخشم میمونه و یه سال عقب میفتم برا همین مامانم میاد پیشم بعد زایمان بخشام تموم میشه و میتونم برم تهران و بعدش هم امتحان پره دارم 

2706