1619
1605
عنوان

بچه ها نی نیم زمستون به دنیا میاد

175 بازدید | 22 پست

یعنی دی ماه به دنیا میاد بلافاصله بعد دنیا امدنش میخوام برم تهران از مشهد یعنی بچه مشهد به دنیا میاد بعدش برم تهران خونه مامانم خیلی خطرناکه اینطوری ؟ کسی تجربه داشته ؟ 

خدا همیشه هوای من و شوهرمو داشته 😍

منم دیماهی هستم

خدایا دارم با آخرین توانم مقاومت میکنم خودت هوامو داشته باش لطفا 🥺 خدای مهربونم لطفا در برابر صبرم منو به بهترین نحو به خاستم برسون آمین 🙏🌺زبان گوشیمو انگلیسی کردم حس لاکچری بودن بهم میده 😁 به زودی تاپیک میزنم و میگم به ارزو هام رسیدم ان شاءالله ،شایدم تاپیک نزنم 🤔🤷‍♀️ولی مطمنم به ارزو هام میرسمخدایا لطفابهترین هاروبرام رقم بزن شکرت  میشه فقط یه بار دیگه بغلت کنم چرا هرچی گریه میکنم برنمی گردی پدربزرگ مهربونم  دلم خیلی برات تنگه دارم با گریه مینویسم  دل تنگتم 😭من به همه ی ارزو هام میرسم ان شاءالله صلوات لطفا❤❤✌  لطفا برای طول عمر همه پدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرستید❤پدر بزرگ قشنگم روحت شاد لطفا برای شادی روح اموات صلوات😘      اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522
فکر کردی خودت تواناییشو داری؟ چند روز بعد زایمان منظورته؟

اره اخه نمیتونم به خاطر کارم مشهدو تا قبل از هفته ۳۸ ول کنم از طرفی دکتر گفته بالای ۳۶ حق نداری بری تهران منم میخوام بچه دنیا امد چند روز بعدش برم تهران 

8
ماشین شخصی اگه لازم باشه هواپیما هم میرم یعنی نمیدونم با کدوم بهتره 

باماشین بهتره کریرش رو بذار عقب پتو هم بذار داخلش که خییلی گود نباشه شیر میخوره میخوابه خوبه سختتون نمیشه اگه بخیه های خودت اذیت نکنه

اگه صبر کنی ده روز بگذره بعد بری بهتره

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

با هواپیما برو اگه طبیعی زایمان کنی و خودتو بچه مشکل خاصی نداشته باشین میتونی بری عزیزم 

ولی چرا از اولش نمیری تهران برای زایمان که راحت باشی؟ 

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

منم خودم ساکن اهوازم ..مامانمینا بندرعباس 

قصد دارم ده روز بعد زایمانم برم بندرعباس ولی نمیدونم میشه یا ن 

اهوازم تنهام کسی رو ندارم 😢

میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین...
با هواپیما برو اگه طبیعی زایمان کنی و خودتو بچه مشکل خاصی نداشته باشین میتونی بری عزیزم  ولی چ ...

اخه من دانشجو پزشکیم مشهد اگه برم تهران دو تا بخشم میمونه و یه سال عقب میفتم برا همین مامانم میاد پیشم بعد زایمان بخشام تموم میشه و میتونم برم تهران و بعدش هم امتحان پره دارم 

1626
میذارن نی نی پروازی بیاد ؟ یعنی هواپیما از چه سنی اجازه میده ؟ 

هر سنی عزیزم.حتی یک روزه.اما بهتره ده روز مامانت بیاد مشهد بعد ده روز باهم برین تهران

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست
هر سنی عزیزم.حتی یک روزه.اما بهتره ده روز مامانت بیاد مشهد بعد ده روز باهم برین تهران

مرررسی از راهنماییت اره همین ده دوازده روز میمونیم مشهد 

1651