1464
1520
عنوان

بچه ها نی نیم زمستون به دنیا میاد

173 بازدید | 22 پست

یعنی دی ماه به دنیا میاد بلافاصله بعد دنیا امدنش میخوام برم تهران از مشهد یعنی بچه مشهد به دنیا میاد بعدش برم تهران خونه مامانم خیلی خطرناکه اینطوری ؟ کسی تجربه داشته ؟ 

خدا همیشه هوای من و شوهرمو داشته 😍

منم دیماهی هستم

میشه دعا کنید برام🙂😍😉 ⚔خیلی زود،دیر میشه زمانی میرسه خاطرات رو مرور میکنی وفقط اشک میریزی  😭امیدوارم هیچ وقت این حسمو تجربه نکنید 😕  دلم برات تنگ شده بابا بزرگ مهربونم  برای شادی روح اموات صلواتعزیزای دلم لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاداگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473

نی نی منم دی میاد.💜💜💜

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان....خدایا فندق کوچولومو ب تو سپردم.
فکر کردی خودت تواناییشو داری؟ چند روز بعد زایمان منظورته؟

اره اخه نمیتونم به خاطر کارم مشهدو تا قبل از هفته ۳۸ ول کنم از طرفی دکتر گفته بالای ۳۶ حق نداری بری تهران منم میخوام بچه دنیا امد چند روز بعدش برم تهران 

1432
ماشین شخصی اگه لازم باشه هواپیما هم میرم یعنی نمیدونم با کدوم بهتره 

باماشین بهتره کریرش رو بذار عقب پتو هم بذار داخلش که خییلی گود نباشه شیر میخوره میخوابه خوبه سختتون نمیشه اگه بخیه های خودت اذیت نکنه

اگه صبر کنی ده روز بگذره بعد بری بهتره

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

با هواپیما برو اگه طبیعی زایمان کنی و خودتو بچه مشکل خاصی نداشته باشین میتونی بری عزیزم 

ولی چرا از اولش نمیری تهران برای زایمان که راحت باشی؟ 

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرشرا هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسيرقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

منم خودم ساکن اهوازم ..مامانمینا بندرعباس 

قصد دارم ده روز بعد زایمانم برم بندرعباس ولی نمیدونم میشه یا ن 

اهوازم تنهام کسی رو ندارم 😢

میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین...
با هواپیما برو اگه طبیعی زایمان کنی و خودتو بچه مشکل خاصی نداشته باشین میتونی بری عزیزم  ولی چ ...

اخه من دانشجو پزشکیم مشهد اگه برم تهران دو تا بخشم میمونه و یه سال عقب میفتم برا همین مامانم میاد پیشم بعد زایمان بخشام تموم میشه و میتونم برم تهران و بعدش هم امتحان پره دارم 

1396
میذارن نی نی پروازی بیاد ؟ یعنی هواپیما از چه سنی اجازه میده ؟ 

هر سنی عزیزم.حتی یک روزه.اما بهتره ده روز مامانت بیاد مشهد بعد ده روز باهم برین تهران

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست
هر سنی عزیزم.حتی یک روزه.اما بهتره ده روز مامانت بیاد مشهد بعد ده روز باهم برین تهران

مرررسی از راهنماییت اره همین ده دوازده روز میمونیم مشهد 

1514