1874
1924
عنوان

بچه ها نی نیم زمستون به دنیا میاد

178 بازدید | 22 پست

یعنی دی ماه به دنیا میاد بلافاصله بعد دنیا امدنش میخوام برم تهران از مشهد یعنی بچه مشهد به دنیا میاد بعدش برم تهران خونه مامانم خیلی خطرناکه اینطوری ؟ کسی تجربه داشته ؟ 

خدای مهربون خیلی ممنون بابت همه ی نعمتهایی که به من دادی خدایا خودت مراقب خانواده ام باش 💞

منم دیماهی هستم

نا امید نیستم،فقط دیگه توان ادامه دادن ندارم😉خدایا شکرت❤لطفا برام معجزه کن🙏📿 میشه لطفا یه صلوات برام بفرسی😍😘اگه حاجت داری بیا اینجا📿🙏اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  

اگه قصد خرید سیسمونی دارید حتما به نی نی تگ سر بزنید ❤🌹

1922
با چی میخوای بری؟

ماشین شخصی اگه لازم باشه هواپیما هم میرم یعنی نمیدونم با کدوم بهتره 

خدای مهربون خیلی ممنون بابت همه ی نعمتهایی که به من دادی خدایا خودت مراقب خانواده ام باش 💞
فکر کردی خودت تواناییشو داری؟ چند روز بعد زایمان منظورته؟

اره اخه نمیتونم به خاطر کارم مشهدو تا قبل از هفته ۳۸ ول کنم از طرفی دکتر گفته بالای ۳۶ حق نداری بری تهران منم میخوام بچه دنیا امد چند روز بعدش برم تهران 

1911
ماشین شخصی اگه لازم باشه هواپیما هم میرم یعنی نمیدونم با کدوم بهتره 

باماشین بهتره کریرش رو بذار عقب پتو هم بذار داخلش که خییلی گود نباشه شیر میخوره میخوابه خوبه سختتون نمیشه اگه بخیه های خودت اذیت نکنه

اگه صبر کنی ده روز بگذره بعد بری بهتره

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

با هواپیما برو اگه طبیعی زایمان کنی و خودتو بچه مشکل خاصی نداشته باشین میتونی بری عزیزم 

ولی چرا از اولش نمیری تهران برای زایمان که راحت باشی؟ 

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
بعد از دهم نی نی فک نکنم مشکلی پیش بیاد. پروازی دیگه؟

میذارن نی نی پروازی بیاد ؟ یعنی هواپیما از چه سنی اجازه میده ؟ 

منم خودم ساکن اهوازم ..مامانمینا بندرعباس 

قصد دارم ده روز بعد زایمانم برم بندرعباس ولی نمیدونم میشه یا ن 

اهوازم تنهام کسی رو ندارم 😢

میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین...
با هواپیما برو اگه طبیعی زایمان کنی و خودتو بچه مشکل خاصی نداشته باشین میتونی بری عزیزم  ولی چ ...

اخه من دانشجو پزشکیم مشهد اگه برم تهران دو تا بخشم میمونه و یه سال عقب میفتم برا همین مامانم میاد پیشم بعد زایمان بخشام تموم میشه و میتونم برم تهران و بعدش هم امتحان پره دارم 

1826
میذارن نی نی پروازی بیاد ؟ یعنی هواپیما از چه سنی اجازه میده ؟ 

هر سنی عزیزم.حتی یک روزه.اما بهتره ده روز مامانت بیاد مشهد بعد ده روز باهم برین تهران

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست
با هواپیما برو اگه طبیعی زایمان کنی و خودتو بچه مشکل خاصی نداشته باشین میتونی بری عزیزم  ولی چ ...

طبیعی زایمان میکنم 

هر سنی عزیزم.حتی یک روزه.اما بهتره ده روز مامانت بیاد مشهد بعد ده روز باهم برین تهران

مرررسی از راهنماییت اره همین ده دوازده روز میمونیم مشهد 

به نظر من زیر دو هفته بعد از زایمان نمیتونی مخصوصا اگه سزارین باشی

اگه خدا بخواد طبیعی زایمان میکنم