2733
2739
فدات عزیزم ساده نیستی دلت پاکه و مهربون

مرسی خواهری😍

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
گفت نتم ساعتیع .... بعد شوهرش اومده ۵تومن واسش شار ژ ریختع چ ربطی ب کفشه داره عزیزم

اخه میدونی من زندگی این جور ادمایی که وضع مالی وحشتناک بدی دارن رو زیاد دیدم

ببین هزار تومن براش طلاس

با خودم میگم اگر من تو‌همچین وضیتی بودم هیچ وقت پولمو هدر نمیدادم بیام نی نی سایت

🌸❤ چادری ها عاشّق تَرند ❤🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفت نتم ساعتیع .... بعد شوهرش اومده ۵تومن واسش شار ژ ریختع چ ربطی ب کفشه داره عزیزم

نی نی یار هزار بار گفته تو تاپیکا به کسی اعتماد نکنید ولی انگار ساده لوحایی مثل شما تا خودشون خودشونو تو چاه نندازن خیالشون راحت نمیشه

یه زن نمیتونه دوستت داشته باشه...بعد دوستت نداشته باشه...بعد دوباره دوستت داشته باشه...یه زن فقط میتونه دوستت داشته باشه...دوستت داشته باشه...دوستت داشته باشه...و بعد دیگه هیچ وقت دوستت نداشته باشه
2728
اخه میدونی من زندگی این جور ادمایی که وضع مالی وحشتناک بدی دارن رو زیاد دیدم ببین هزار تومن براش طل ...

نمیدونم ولی تو تاپیکای قبلیش هیلی از بی کسیش مینالیدشاید دیگ بغض خفه ش کرده اومده اینجاو ..... بازم نمیدونم ولی بابام میگه تو کسی ک بهت گفت کمکم کن رو رد نکن تو کمکش کن حتی باهزارتومن توکارخیرخودتو با نییت خیرت انجام بده نپرس راست میگی یا دروغ یا مدرک بیارک اگ ب خدا گفتی کمکم کن خدا نگه ثابت کن ....

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢
گدای انلاینن 

دقیقا

یه زن نمیتونه دوستت داشته باشه...بعد دوستت نداشته باشه...بعد دوباره دوستت داشته باشه...یه زن فقط میتونه دوستت داشته باشه...دوستت داشته باشه...دوستت داشته باشه...و بعد دیگه هیچ وقت دوستت نداشته باشه
گفت که نت یه ساعته گرفته ولی من فک میکنم واقعی بود

واقعی بود؟؟؟؟اگه واقعی بود و کفش میخواست فقط پس چرا یه خانوم الان اینجا گفت من پول براش فرستادم؟مگه فقط کفش نمیخواست پس چرا شماره حسابشو داده بود

2738
نی نی یار هزار بار گفته تو تاپیکا به کسی اعتماد نکنید ولی انگار ساده لوحایی مثل شما تا خودشون خودشون ...

مرسی ک تاپیک زدی و به همه داری میفهمونی ولی یک صدم درصد فک کن ک راست باشه .... افکار همه رو خراب نکنیم بهتره ی بار گفتی تو پست اولت اوتایی ک باید میفهمن یه سریام مثل من شاید نفهم باشن البته بلانسبتشون خودمو میگم بایدسرمون ب سنگ بخورع

نمیدونم ولی تو تاپیکای قبلیش هیلی از بی کسیش مینالیدشاید دیگ بغض خفه ش کرده اومده اینجاو ..... بازم ...

ببخشیدا ولی این حرف پدرتون اشتباهه شما ندیده و نشناخته نباید به کسی پول بدین یعنی چی که حتی دروغم گفت کمک کن؟؟؟؟؟؟؟خب چرا پولمونو بدیم به ادم دروغگو میدیم به یکی که مستحقه واقعیه ولی راستشو میگه

ببخشیدا ولی این حرف پدرتون اشتباهه شما ندیده و نشناخته نباید به کسی پول بدین یعنی چی که حتی دروغم گف ...

خوب همین دیگ من صاخب اختیار پولمم شاید اون ادم واسه من مستحق کمکه واسه شما نه 

بنظرتون کسی که کفش نداره  ایا پول نت داره بیاد نینی سایت؟؟!!!!!

بلی می شود😊من وقتی بچهام کوچیکتر بود انقدر اوضامون قاراش میش بودکار شوهرم کساد بود یا کار نداشت یا پول نمیدادن دوتا بچه که پول شیرو پوشکشونو نداشتم چه برسه به کفش .کفشای خودمو شوهرم دوتاش پاره بود .دوسال گوشت گوسفندی نخریده بودمیه چیزی میگم یهدچیزی میشنوی .اطرافیان مثلا چقدر میتونن کمک کنن.اوضاع که همیشه یه جور نیست.ولی خوب نتم داشتم اون زمان نتم ارزون بود .

خدایا همیشه هوامو داشته باش😍
2706