1147
1273

یه دختری امشب تاپیک غمگین زد و قلب شکسته و استیکر غمگین و گریه و اینا گذاشت

نوشته بود وضعمون یه مدته بد شده

شوهرم کفش نداره بپوشه و خیلی چیزای دیگه نوشته و قشنگ متنو سنگین و غمگین کرده بود

بعد گفت پول نمیخوام کفش کسی داره بده به شوهرم

بچه ها به نظرتون راسته؟؟؟؟

هرکس میگفت شهرتون کجاست جواب نمیداد

خیلی از خانوما دلشون سوخت براش و تیکه تیکه کردن خودشونو و گفتن ما میدیم

ولی خانومای گل عزیزای من یه لحظه فکر کنید به این موضوع که چند صد نفر رفتن پیام خصوصی اون خانوم و گفتن بابا کفش چیه شماره حسابتو بده 

پول میریزیم واست

کاملا فهمیدین کفش بهونه بود؟؟؟

من قطعی مطمئن نیستما 

فقط میگم خواهش میکنم اگه میخواین به کسی کمک کنید اونم تو مجازی اول مطمئن بشین

چون کاربرای نی نی سایت زیادن و ممکنه خدایی نکرده دل پاکتون رو مورد سو استفاده قرار بدن 

اول تحقیق بعد کمک

التماس تفکر

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

منم يبار ميخواستتم براي يكي تو اين سايت ٣٠٠ بريزم به كارتش ني ني يار گفت دروغ ميگن اينا و مدركي ارائه ندادن براي اثبات حرفاشون

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️
1279
1320
وای اصلا ب کسی ۱۰۰ تومن هم نده اکثر دروغگون دلتم نسوزه براشون

اره يكي ميگفت شوهرم زندانه بچمو با نميدونم چي گرم ميكنم گازمون قطعه و...

به اون ميخواستم كمك كنم

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️
اره يكي ميگفت شوهرم زندانه بچمو با نميدونم چي گرم ميكنم گازمون قطعه و... به اون ميخواستم كمك كنم

خوب کاری کردی ندادی ادم مطمئن بشه همه کار میکنه بالاخره هم وطنیم ولی چون اعتماد سخته نمیشه گفت راست میگن یا دروغ

1226
اره يكي ميگفت شوهرم زندانه بچمو با نميدونم چي گرم ميكنم گازمون قطعه و... به اون ميخواستم كمك كنم

بابا دروغ میگن اگه ندارن چرا فامیل کمکشون نمیکنه اصن چجور اومده تو سایت گازشونم قطه هیچی نداره😑😐عجب ادماین بخدا گدای انلاین ندیده بودیم 

پول واریز کردی؟؟؟؟مگه شماره کارت داد؟؟؟؟؟؟

بله، تو پی وی البته خیلی خواهش کردم که درخواست دوستیمو قبول کنه، شماره کارت داد، خواهش میکنم پیام رو اگه جواب میدید بعدش پاکش کنید، پیام قبلی که بهم دادید لطفا پاک کنید چون شاید راست میگفته

سلام

نی نی یار برای این موضوع بارها گفتن که کمک نکنید و به کسی اعتماد نکنید و کمک مالی شما باعث میشه پای شیادان و کلاهبرداران به سایت باز بشه.قبلا کلاهبرداریهای زیادی در سایت اتفاق افتاده که اکثرا هم طرف به قصد جلب ترحم و دلسوزی تاپیک زده و در ادامه تاپیک هم منجر به کمک مالی و کلاهبرداری شده

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_1    

تا اطلاع ثانوی جواب پستای اقتصادی ( راجع به ارز،طلا،مسکن،خودرو،بورس و...) نمیدم بنا به دلایلی که فعلا نمیگم.پس نه به اسمم تاپیک بزنید نه منو برای سوال اقتصادی منشن یا ریپلای کنید.سعی کنید برای برنامه ریزی و مدیریت مالی و اقتصادیتون از دور و اطرافیان و آشنایان و اهل تجربه و ریش سفید مشورت بگیرید نه از کسی که در نی نی سایت پلاسه و نه از نزدیک دیدینش و نه میشناسینش.جوانمرد نه طلافروشی داره نه صرافی نه نمایشگاه ماشین نه بنگاه املاک و نه اینکه دانشکده اقتصاد رفته.پس خودم رو فاقد صلاحیت مشورت میدونم.اگه دیدید کسی به اسمم تاپیک زد و سوال اقتصادی داشت گزارش بزنید و در گزارش بنویسید درخواست راهنمایی و مشورت از کسی که فاقد صلاحیت لازم برای مشاوره اقتصادی هست.جوانمرد جز یه معامله گر سهام در بورس کسی نیست.در مورد بورس هم کمکی از دستم بر نمیاد.بورس بازار بسیار پرریسک و بی رحمی هست و هر کی سرمایشو میاره تو بورس باید پیه همه چی رو به تنش بماله و انتظار کمک از کسی نداشته باشه.خودش وقت بذاره و مطالعه و تفکر کنه ببینه چه سهمی رو کی بخره کی بفروشه تا سود کنه و دنبال لقمه آماده از کسی نباشه.بورس جای افرادی هست که سواد اقتصادی و سیاسی بالایی دارن و اکثر اوقات در حال مطالعه و تفکر هستن و دانششون رو افزایش میدن.بورس جای کسانیه که دل شیر یا ببر در وجودشون هست.بورس مگه بچه بازیه هر کسی بیاد سود کنه بره؟!!!!!به جای اینکه وقت و فکرتون رو بذارید که چی بگید یا چگونه رفتار کنید تا جاری،باجناق،خواهرشوهر،خواهرزن،مادرشوهر،مادرزن و... رو بچزونید وقت و تفکرتون رو بذارید که چی و کی بخرید و بفروشید تا سود کنید  مطمئنا با موفقیت و پیشرفتتون چشماشون بیشتر از حدقه در میاد  گفتم اتمام حجت کنم که کاربران گرامی دیگه در هیچ تاپیکی تا اطلاع ثانوی جواب پستا و سوالات اقتصادی رو نمیدم پس هیچ انتظار و توقعی از من نداشته باشید
بابا دروغ میگن اگه ندارن چرا فامیل کمکشون نمیکنه اصن چجور اومده تو سایت گازشونم قطه هیچی نداره😑😐عج ...

اره من دلم براي بچش سوخت انقد سوزناك نوشته بود با خودم گفتم به قصد كمك ميدم اگرم دروغگو بود پاي خودش 

ميگفت بچممم ناخناش كبود شده از شدت سرما 

شيرم خشك شده 

بچه ها گفتن برگه مرخصي شوهرت كه از زندان اومده رفته رو نشون بده نميدونم نشون داد يا نه ولي اخرش ني ني يار گفته بود دروغ بوده

1346