2703
2553
عنوان

خجالت میکشم برم بیرون همه یجوری نگام میکنن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6716 بازدید | 105 پست

من دوران راهنمایی فقط پیشونیم جوش میزد افتضاح رفتم دکتر پوست یه محلول ساختنی بهم داد که بوی الکل میداد تهش هم مواد زرد رنگی بود باید تکون میدادم بعدمیزدم رو جوش ها بعدم دیگه جوش نزدم 

یه مدت هم زیر چشمم سیاه میشد و رنگ پوستم زرد

الان روزی نیم ساعت ورزش میکنم بعدم دوش آب سرد میگیرم خیلی پوستم سرحال شده

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
دپی استفاده میکنم واسه بدنم ولی صورتو نمیدونم

منم اصلاح صورتم جوش میزنه دپی برای صورت وپوستهای حساس میزنم 

خیلی خوبه هم سفیدمیکنه هم جوش نمیزنم تازه پودر موبرکم کم موهارو  نازکو نابود میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا خب تنبلی تخمدانم رفع میشه یعنی ارزومه خوب شه

ببین اصن رفتی عطاری رودروایسیو بذارکنا بگو براتنبلی تخمدان دارو میخوام چی خوبه استفاده کنم بنظرتون رازیانه خوبه یانه اونا بهترازما میشناسن گیاهارو

به جهنم....والا دلت خوشه تواما خواهر....😂😂😂😂😂
2456

عزیزم تئهمین سایت هس همه نتیجه گرفتن هم صپرت روشن شده هم چاق منم دوروزه شروع کردم دوقاشق گلاب و نصف قاشق گلیسیرین و حتما چندقطره کم ابلیموقاطی کن بزن چهل شب ب صورت نتیجشو میبینی همهئنتیجه گرفتن

عزیزم تئهمین سایت هس همه نتیجه گرفتن هم صپرت روشن شده هم چاق منم دوروزه شروع کردم دوقاشق گلاب و نصف ...

ممنون من چن وقت گلاب میزدم صورتم کدر شده بود و تیره

2714

لیزر کن دیگه بند ننداز متاسفانه بیشتر جوشا به درون بدن ربط دارن ح حتما یه آزمایش خون و سونوگرافی از کبدت بده شاید مشکل هورمونی داری یا اگه بازو و روی سینه و کمرت جوش داشته باشه شاید کبدت چرب باشه از صابون استفاده نکن از ژل شستشوی صورت استفاده کن که پوست و خشک نکنه

می گوید از تمام مذکرها[مردان]بدم می آید،همه اشون کثیف هستند،خسته از انتخابی که کرده است و ضعیف تر از آن که متعهد به اشتباهش، درک این موضوع که عباس آقا دریوزه بی ریشه به او خیانت کرده عذابش می دهد، تعمیم عباس آقا به مردانی دیگر،مانند آرام بخش است، اینکه به خودش متذکر می شود تقصیر او نبوده، «همه مردا بدن» خنده دار اینکه، همیشه بازنده زیبا نصیحت می کند،برنده،زیباتر عمل.
ممنون من چن وقت گلاب میزدم صورتم کدر شده بود و تیره

ن اصلا گلاب خالی نزن گلیسیرینم خالی نزن لکئمیندازن ترکیب هردوباابلیمو ابلیمونزنی لک میندازه، و کدرمیشه س تاشو  ب مقداری ک گفتم ترکیب کن

اره فوم استفاده میکنم تنبلی هم دارم

پس به خاطر اونه ژل شستشوی derma safe خوبه برای جوش دکتر واسه من گرفت تقریبا نتیجه داد

می گوید از تمام مذکرها[مردان]بدم می آید،همه اشون کثیف هستند،خسته از انتخابی که کرده است و ضعیف تر از آن که متعهد به اشتباهش، درک این موضوع که عباس آقا دریوزه بی ریشه به او خیانت کرده عذابش می دهد، تعمیم عباس آقا به مردانی دیگر،مانند آرام بخش است، اینکه به خودش متذکر می شود تقصیر او نبوده، «همه مردا بدن» خنده دار اینکه، همیشه بازنده زیبا نصیحت می کند،برنده،زیباتر عمل.
نمک دریا ک برای صورت نیست دارچین ب شدت حساسیت زاست کلا ماسک خونگی توصیه نمیکنم ...ژل شستشو از مارک ا ...

سلام من پوستم خیلی خشک ولی جوش میزنم بهم یک روتین پوستی خوب معرفی میکنی عزیزم من پَن شسشتو میزنم با ابرسان فاکس داکس شما میگی چی بزنم؟؟

اگر محکوم ب رنج بردنیم چگونه است که همه یکسان رنج نمے بریم؟اگهرحمتت براے همه کافے نیست دست کم عادلانه تقسیمش کن آه اے کاش که هنوز میتوانستم انکار کنم اما تو اینجایے تنها بے رحم  ابدے توانا برهمه چیز قادر مطلق و بالاترین مرجع و هیچ امیدے نیست که مجازات شامل حال خودت شود که مرگ تورا فرا بخواند که دلت به رحم بیاید من لطفت را نمے خواهم مرا ب جهنم بفرست
2706