2703
2553
عنوان

خجالت میکشم برم بیرون همه یجوری نگام میکنن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6716 بازدید | 105 پست
برو لیزر کن موهای صورتو تا نخواد بند بندازی لیزر جای جوش رو روی صورت من از بین برد البته برای موی ...

حتما میرم ولی اول باید درمانم کامل شه واسه همین تا اونموقع چیکار کنم😫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلاح همیشه ی خدا یه ضرر به پوست میرسونه اگه جوش نزنی پوستت میسوزه کلا بیخیال شو بین پوست خوب و بد ...

اگه اصلاح نکنم میشم مرد خونه 😂😁

دیگه یهو برم بند بندازم بیشتر جوش جوشی میشم😂

2720
چرب  من تو بندرم کرم ضدافتابم یعنی بدون چربیه ولی بازم میزنم میرم بیرون چون هوا مرطوبع بازم چر ...

فوم مای عالیه

منم استفاده میکنم 

بعد اینکه فوم رو زدی کرم مرطوب کننده مای هم بزن عالیه

با ضد آفتاب نئودرم ،کرم پودر درمالاین ،قرص آزیترومایسین

خیلی خوبه

تیکر تولد همسرم😊
چرب  من تو بندرم کرم ضدافتابم یعنی بدون چربیه ولی بازم میزنم میرم بیرون چون هوا مرطوبع بازم چر ...

نمک دریا ک برای صورت نیست دارچین ب شدت حساسیت زاست کلا ماسک خونگی توصیه نمیکنم ...ژل شستشو از مارک اون avene برای پوست چرب_تونر درخت چای بادی شاپ_اگر ژل شستشو بادی شاپ هم بگیری عالیه_این از این دوتا_ابرسان مینرال ویشی چون وقتی زیاد پوستت رو میشوری پوست تلاش بیشتری برای تولید چربی میکنه و بیشتر جوش میزنی پس ابرسان استفاده کن جتمااا_تونر هم واجب تر از نون شبه_ماسک خاک رس سبز یا سفید_هفته ای یکبار_چندان واجب نیست ماسک_پماد پنژل ده_روی کل صورت هر شب از کم تا یه هفته ب اندازه نیم بند انگشت...ضدافتاب هم فاقد چربی استفادا کن _لوازم ارایشی درتایم درمان ممنوع هستش اگه اینارو تهیه کنی بعد دوماه اصلا پوستت جوشی نداره

2714
هیچی چند  سالته؟ صبور باش بخدا هیچ کس ب اندازه من جوش نزد فک کن بچه ده ساله مال شمام به اح ...

من ۲۱سالمه بخدا خب هردفه میرم دکترم میگه از اینور میکرونیدلینگ از اونور جوش😭😭

متاسفانه پوستت از بس بهش رسیدی حساس شده شما زیر نور مهتابی هم بشینی جوش میزنی یکم پوستت رو ازاد بزار ...

عزیزم میدونم دیگه خیلی وسواسی و حساس شدم خیلی 😭

چنده.منم میخوام بگیرم.هر روز میزنی؟

۱۵ من پوست صورتم فوق العاده خشکه همراهش روغن نارگیلم خریدم چون نسبت به اونیکی روغنا چربیش زیاده 

شب روغن نارگیلو میزنم صب صورتمو باصابون زردچوبه میشورم وبعد ضدآفتاب میزنم دوباره شب باصابون میشورم روغن نارگیل میزنم.صابونو که میزنی قشنگ یک درجه رنگ صورتت فرق میکنه

به جهنم....والا دلت خوشه تواما خواهر....😂😂😂😂😂
دفه اول ۲۶۰ دفه دوم ۲۰۰ دفه سوم به بعد دیگه ۱۵۰چون سوزنشو خریدم از پیش دکترم که هردفه هزینه سوزنو ...

خوش بحالت منم جا جوش دارم 

تو حق نداری ب چیزهای منفی فکر کنی🌹تو از جنس خدایی🌹و خدا سرشار از انرژی مثبته🌹  
2706