2726

بچه ها من صورتم خیلی داغون بود الان یساله تحت درمانم و شکرخدا گودی های صورتم بهتر شده از طریق میکرونیدلینگ

و یه کرم روشن کننده بهم داده بزنم هرشب به صورتم و یه کرم ترمیم کننده بعد از میکرونیدلینگ میزنم

شوینده و این چیزا هم همینجور

خب من الانم جوش میزنم رو صورتم لک میشه چیکار کنم اصلا جوش نزنم؟

لوازم ارایشی و کرم سفید کننده و پنکک و اینا اصلا استفاده نمیکنم فقط واسه عروسی سالهای سال😂

همش کرم ضدافتاب بدون رنگ 

من چیکار کنم اخه😭

خودم فهمیدم اگه اصلاح کنم با بند اینجوری میشه صورتم؟باچی بردارم که صورتم صاف باشه زبر نشه؟

و اینکه کلا روتین شب و ماسک هزار چیزایی دیگتونو به ماهم بگین؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو لیزر کن موهای صورتو تا نخواد بند بندازی

لیزر جای جوش رو روی صورت من از بین برد

البته برای موی صورت لیزر کردم ولی پوستم خیلی صاف شد و بدون جوش

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
هیچ کس ب اندازه من جوش نمیزد فک کن از ده سالگی تا حدود 20 سالگی الان دو سالیه خودبه خود دیگه نمیزن ...

خوشبحالت و میدونم جوش یجوریه زشت😭

چی استفاده میکنی

صابون زردچوبه بگیر بزن کلی صابون گیاهی هست برای نزدن جوش من زردچوبشوانتخاب کردم برای روشنی پوست صورت ازبین بردن جوش وکک ومک دورچشام پرازکک ومک واقعا هم ج داده

به جهنم....والا دلت خوشه تواما خواهر....😂😂😂😂😂
منم مثل شما ام کلا بند نمیندازم عید بع عید یا عروسی واجب کرم موبر صورت سینره میزارم حتی عروسی خودمم ...

واقعا خب شنیدم کرم موبر به هرصورتی نمیخوره شاید من زدم و از شانس گوهم جوش زدم

خوشبحالت و میدونم جوش یجوریه زشت😭 چی استفاده میکنی

هیچی

چند  سالته؟

صبور باش

بخدا هیچ کس ب اندازه من جوش نزد

فک کن بچه ده ساله

مال شمام به احتمال زیاد خود ب خود برطرف میشه 

امضا   

متاسفانه پوستت از بس بهش رسیدی حساس شده شما زیر نور مهتابی هم بشینی جوش میزنی یکم پوستت رو ازاد بزار چخبر هرشب ماسک میزنی!!!

🌚ایــن جا را خــراش بـده   ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒             تا امـضامـو ببیـنیـے😐
2706