1147
1341
عنوان

خجالت میکشم برم بیرون همه یجوری نگام میکنن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 103 پست
فکر نکنم من خیلی ببخشید وقتی پری میشد خیلی خیلی ببخشید باس،نم میسوخت 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈 ...

عه؟؟؟نه من اینجوری نیستم

حالا دارم میرم لیزر دکترم واسم ازمایشم نوشت

سونو دادم کیست نداشتم خداروشکز

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

عه؟؟؟نه من اینجوری نیستم حالا دارم میرم لیزر دکترم واسم ازمایشم نوشت سونو دادم کیست نداشتم خداروشک ...

خداروشکر ک کیست نداری من پر کیست بودم با قرص رفع شد

هرموقع پری میشدم پماد کالاندولا میزدم🙈

ازدرد فقط گریه میکردم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد همسرم😊
رازیانه چجوری؟ بهم گفتن پیاز درمانی روزی دوبار ولی دقیق نمیدونم چجوری استفاده کنم 

بروعطاری بگو رازیانه میخوام بهت میده بیار مثه چایی دم کن بخور روزی دوبار ینی قشنگ پریودت سروقت میشه ها 

خدايا مواظبش باش خانما دعاکنين صحيحو سالم بيادش بغلم
1279
خداروشکر ک کیست نداری من پر کیست بودم با قرص رفع شد هرموقع پری میشدم پماد کالاندولا میزدم🙈 ازدرد ...

مگه قرص میخوری خوب نشدی؟

انشاا...خوب میشی گلم

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسی گودی های صورتتو چجور پر کردی؟؟؟دور چشمات هم گود بود؟؟میکرونیدیگ کجا انجام میدن؟هزینش چطوره

با میکرونیدلینگ مال من گودی بخاطر جوش بود 

هزینش دفه اول ۲۶۰

دوم۲۰۰

بقیش۱۵۰

بروعطاری بگو رازیانه میخوام بهت میده بیار مثه چایی دم کن بخور روزی دوبار ینی قشنگ پریودت سروقت میشه ...

واقعا خب تنبلی تخمدانم رفع میشه یعنی ارزومه خوب شه

1274

من دوران راهنمایی فقط پیشونیم جوش میزد افتضاح رفتم دکتر پوست یه محلول ساختنی بهم داد که بوی الکل میداد تهش هم مواد زرد رنگی بود باید تکون میدادم بعدمیزدم رو جوش ها بعدم دیگه جوش نزدم 

یه مدت هم زیر چشمم سیاه میشد و رنگ پوستم زرد

الان روزی نیم ساعت ورزش میکنم بعدم دوش آب سرد میگیرم خیلی پوستم سرحال شده

دپی استفاده میکنم واسه بدنم ولی صورتو نمیدونم

منم اصلاح صورتم جوش میزنه دپی برای صورت وپوستهای حساس میزنم 

خیلی خوبه هم سفیدمیکنه هم جوش نمیزنم تازه پودر موبرکم کم موهارو  نازکو نابود میکنه

واقعا خب تنبلی تخمدانم رفع میشه یعنی ارزومه خوب شه

ببین اصن رفتی عطاری رودروایسیو بذارکنا بگو براتنبلی تخمدان دارو میخوام چی خوبه استفاده کنم بنظرتون رازیانه خوبه یانه اونا بهترازما میشناسن گیاهارو

خدايا مواظبش باش خانما دعاکنين صحيحو سالم بيادش بغلم
1288

عزیزم تئهمین سایت هس همه نتیجه گرفتن هم صپرت روشن شده هم چاق منم دوروزه شروع کردم دوقاشق گلاب و نصف قاشق گلیسیرین و حتما چندقطره کم ابلیموقاطی کن بزن چهل شب ب صورت نتیجشو میبینی همهئنتیجه گرفتن

عزیزم تئهمین سایت هس همه نتیجه گرفتن هم صپرت روشن شده هم چاق منم دوروزه شروع کردم دوقاشق گلاب و نصف ...

ممنون من چن وقت گلاب میزدم صورتم کدر شده بود و تیره

لیزر کن دیگه بند ننداز متاسفانه بیشتر جوشا به درون بدن ربط دارن ح حتما یه آزمایش خون و سونوگرافی از کبدت بده شاید مشکل هورمونی داری یا اگه بازو و روی سینه و کمرت جوش داشته باشه شاید کبدت چرب باشه از صابون استفاده نکن از ژل شستشوی صورت استفاده کن که پوست و خشک نکنه

ممنون من چن وقت گلاب میزدم صورتم کدر شده بود و تیره

ن اصلا گلاب خالی نزن گلیسیرینم خالی نزن لکئمیندازن ترکیب هردوباابلیمو ابلیمونزنی لک میندازه، و کدرمیشه س تاشو  ب مقداری ک گفتم ترکیب کن

1331