1345
1273
عنوان

خجالت میکشم برم بیرون همه یجوری نگام میکنن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1188 بازدید | 103 پست
متاسفانه پوستت از بس بهش رسیدی حساس شده شما زیر نور مهتابی هم بشینی جوش میزنی یکم پوستت رو ازاد بزار ...

عزیزم میدونم دیگه خیلی وسواسی و حساس شدم خیلی 😭

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

چنده.منم میخوام بگیرم.هر روز میزنی؟

۱۵ من پوست صورتم فوق العاده خشکه همراهش روغن نارگیلم خریدم چون نسبت به اونیکی روغنا چربیش زیاده 

شب روغن نارگیلو میزنم صب صورتمو باصابون زردچوبه میشورم وبعد ضدآفتاب میزنم دوباره شب باصابون میشورم روغن نارگیل میزنم.صابونو که میزنی قشنگ یک درجه رنگ صورتت فرق میکنه

خدايا مواظبش باش خانما دعاکنين صحيحو سالم بيادش بغلم
دفه اول ۲۶۰ دفه دوم ۲۰۰ دفه سوم به بعد دیگه ۱۵۰چون سوزنشو خریدم از پیش دکترم که هردفه هزینه سوزنو ...

خوش بحالت منم جا جوش دارم 

تو حق نداری ب چیزهای منفی فکر کنی🌹تو از جنس خدایی🌹و خدا سرشار از انرژی مثبته🌹
1334
1308
من دارم انجام میدم ولی هنوزم جوش میزنم

فقط لیزر من رفتم البته کل بدن راحت میشی

عزیز تر از جانم!!  همون جوری که یک روزی با عشق وارد زندگیم شدی و خوشیامونو با هم قسمت کردیم همون جوری هم بمونیم واس هم همیشه   عشق من، عمر من، همه ی زندگی من خدا همیشه تو رو واس من نگه داره همسر مهربونم ،از وقتی اومدم نی نی سایت همه با هم بحث و دعوا دارن  خانوما و آقایون هر کس نظرش برای خودش محترمه،به ما چه یکی دیر ازدواج کرده یکی زود ،به ما چه فلانی درس خونده یا نخونده ،به ما چه ربطی داره فلانی ناخن کاشته غسلش و وضوش قبول هست یا نه هر کس میزارن تو قبر خودش!!!!!!!!!!!...چرا هی باید تو کار هم دخالت کنیم   بیخیال اینجا واس شوخی و خنده و وقت گذرونده نه خالی کردن عقده هامون سر بقیه  با تچکر
1335