1147
1273

من دوتا پسر دارم یماه دیگه یکیشون چهارساله، یکیشون یساله میشه، بی بی چک زدم بعد از چندساعت هاله کمرنگ افتاد روش، غروب ازمایش دادم فردا صبح نتیجش معلوم میشه. اگه مثبت باشه باید چیکار کنم از بعد از ظهر داغونم. دوتازایمانم سزاریته یماه پیش یه غلطی کردم تو دلم گفتم کاش دختر داشتم . از طرفی دخترخالمم چندروز پیش قبل گفت خواب دیدم نوزاد دختر بغلته!!! از طرفی ابروم میره اگه بقیه بفهمن باز حامله ام. از طرفی میترسم از سقط و گناعش از طرفی دیگه جون بارداری و عمل ندارم . چیکار کنم تو شوکم. حتی روم نمیشه اگه مثبت بود برم پیش دکترم

روزی دوباره طلوع خواهم کرد...👸

بسپار ب مشییت واراده ی خدا عزیزم حتما خیر توش هست

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

اتفاقیه که افتاده هدیه خداست عزیزم کاریش نمیشه کرد

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه هرکس امضامو دید برای سلامتی پدرم و نی نی تو دلم یه صلوات بفرسته  

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

اگه شرایطشو نداری قبل اینکه روح بهش دمیده بشه سقط کن دیه بده 

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرشرا هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسيرقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
1320
1308

نگو تو رو خدا.درکت میکنما ولی چون دوتا پسر داری کاش دختر باشه و همدم داشته باشی تو آینده.خجالت چی؟فک کن با پسر کوچیکه ت دوقلو هستن. و اینکه بی بی دیر هاله انداخته احتمالش هست دختر باشه

من گناه سقط گردنم هست نگم برات که بعدش زندگیمون چطوری نابود شد و ضررشو دیدیم. 

الهی گاهی نگاهی

دیگه اگه بود این حرفها رو بیخیال  سعی کن  مادر خوب باشی، حالا زد دختر شد  به  سلامتی  جنست هم جور شده

انشالله خدا بهت توان بده هر چه قسمته و صلاحته اتفاق بی افته

به دیگران چه مربوطه😤

❤و خدایی که به شدّت کافیست❤ 
1346