2726
ما اونروز داشتیم خرید میکردیم. دستمال کاغذیاش یه نمونه داشت ۹ تومن یکی اومد گفت اووو بابا چ خبره بیر ...

هیچی بقالی سر کوچه نمیشه بنده خداها از بس این فروشگاههای مختلف اومده کسی زیاد ازشون خربد نمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما اونروز داشتیم خرید میکردیم. دستمال کاغذیاش یه نمونه داشت ۹ تومن یکی اومد گفت اووو بابا چ خبره بیر ...

بعضی چیزاش خیلی گرونه.مثلا من اصلا دستمال کاغذی و مای بیبی و مرغ و میوه نمیخرم از اتکا

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺
2728
این ۴۵۰رو کی شار ژ کردن؟؟ شما برا ماه رمضونو خرج کردین؟

ما قبل از ماه رمضون رفتیم اگه درست یادم باشه سهمیه جنس داشتیم.. بعد الان چند وقت پیش ۴۵۰ تومن شا رژ کردن... هفته پیش ک رفتیم هم این پولا بودن هم جنس داشتیم..مرغ و ماهی و گوشت و برنج و رب و روغن و تن و..

ولی از ۸۰ تومن هر دوماه خبری نداریم..احتمالا به ماه سبد کالا تعلق داره نه پول

نگفتین از کدوماشین شما؟

ما قبل از ماه رمضون رفتیم اگه درست یادم باشه سهمیه جنس داشتیم.. بعد الان چند وقت پیش ۴۵۰ تومن شا رژ ...

برا ما کلا سبد کالارو برداشتن.هر دوماه یبار ۸۰میریزن که بخوره سرشون.

چه فرقی میکنه از کدوماییم

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺

من خرید میکنم نسبت به بقیه فروشگاها قیمتاش بهتره.تا حالا ندیدم جنسیو که از مغازه میخرم گرونتر بده یا همون قیمت بفروشه.ولی قسمت پوشاک و ظروفش گرونه نسبت به بازار

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
2706