1147
1273
عنوان

مسافرت با كودك زير يك سال

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 55 پست
منم ک میگم خیلی وقته نرفتم درصورتی م قبلا خیییلی میرفتم،حتی مجردی،ولی میدونم اگه بابجه برم پشبمون می ...

ولي من واقن دارم افسرده ميشم روزاي طولاني تابستون همش خونه ام.........

😂😂يه خاطره ي بد

نه عزیزم. من خودم.. یه پسر ده ماهه دارم یه دختر دوونیم ساله..  مسافرت با بچه خیلی سخته کلا.. حتی مهمونی رفتنم بابچه سخته  .. ولی خاطرات شیرینی ازش می مونه.. همه سختی ها که تلخ نیستن.. 

نه عزیزم. من خودم.. یه پسر ده ماهه دارم یه دختر دوونیم ساله..  مسافرت با بچه خیلی سخته کلا.. حت ...

واي مهموني كه واسه من عذابه

دعاكنيد خوش بگذره حداقل دخترم اذيت نشه تو راه

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

اره اتفاقا دخترمنم توماشين آرومه صندلي ماشينشو خيلي دوست داره فقط از گرمازدگي ميترسم واينكه مطمئن ن ...

خب پس برو نترس. الان هوا بهتره تو اوج گرماهم که نمیخواید برید بیرون

بچه تا به شیر مادره چیزیش نمیشه

کجا میخواید برید؟

برای اب قمقمه بخر بعد اب جوشیده ولرم بریز توش برا هرروزش همین کارو بکن. اب یخ معده بچه رو داغون میکنه

چندوقتشه؟

دوستای گلم پیج فروش مانتو و لباس زنانه دارم خوشحال میشم بهم سربزنید😍 @sahel_mezoon
اگه بچت یکسالش دیگه نیاز به آب جوشیده نیست از همین الان به آب تسویه عادت‌ش بده که معدش عادت کنه  ...

نه منظورم از آب سرد كن يخچال اينه كه آب سرد كن يخچالمون ٢تا فيلتر تصفيه داره....همين كافيه ديگه؟

دختر من رو صندلی ماشین نمیموند گریه میکرد فقط تو بغلم 

پسر منم نموند تا شش ماهگی تو کریر بود تا دو سالگی تو حلقم بعدش یاد گرفت عقب بمونه😐😂😃 حالا فکر کن مسافرت 20ساعته رفتم باهاش

دوستای گلم پیج فروش مانتو و لباس زنانه دارم خوشحال میشم بهم سربزنید😍 @sahel_mezoon
1274
دختر من دو سالو نیمشه هنوز تو حلق منه😂

کم کم بذارش عقب یاد میگیره خوراکی اینا بده بهش هر سری سوار میشید بذارش عقب 

منم همینجوری یادش دادم الان عقب قلمرو خودشه

1226

شمال فکر کنم الان خوب باشه هواش ما تیرماه اوایلش رفتیم اصفهان پسرم دوساالشه گرما زده شد اسهال استفراغ اینقدر گریه کردم چون دس تنها هم بودم اصفهان تیرماه خییییییییییییییللییییییییییی گرم بود نزدیک مشهد هم رسیدیم خودم گرما زده شدم اصن یه وضعی ولی فکر کنم الان شمال بهتره فقط اگه ماشینتون کولرش کار کنه تو افتاب هم زیاد بیرون نیاریش دم عصر باشه بیاین بیرون بهتره مسافرتتونم زیاد طولانی نشه چهار پنج روز نهایتا